bugün

bilemem ama bizim erkekler tutturmuşlar rus kadına rus kadını bence rusların kadını değil erkekleri öne çıkmalı çok yakışıklılar.*
(bkz: ılık götlü detected)
(bkz: hoşgeldin harun abi)
(bkz: seviyorsan git konuş)
(bkz: oha)
(bkz: hoşlandın demek)
abazan türk kızı sözleri. yapmayın, tamam kıskanıyorsunuz da bu kadar belli etmeyin. evet, rus kızları türk erkeklerine bayılıyor, anladık. türk kızına bayılan birileri yok diye neden üstümüze geliyorsunuz? gidin fransız erkeklerine sorun mesela, türk kızları hakkında ne diyorlar?*
popüler olmaz zor, görüyorsunuz. hemen kıskandırmak için yazılan yazılar filan. allah k
Kesinlikle dogru olan önermedir. Rus turistlerin turk nufusunu bayagi gectigi bir yerde yaklasik 1 haftadir tatil yapiyoruz. Tas Rus kizlarindan cok meteor rus erkekleri var. Rus kizlarinin ya bacaklari cok uzun ve sıska ya da baya baya bingil bingil etliler. Birde yuzlerinde cok gunes yanigi ve leke var.. Rus erkekleri cok atletik ve masmavi gozleriyle cok yakisiklilar..

Edit: rus kizi kiskancligi yapmiyorum kesinlikle. Guzelleri cok guzel ama tek tukler.. yillardir guney/ege sahillerinde tatil yaparim ve rusca konuşanla iskandinav ulkelerinin konustugu dili ayirt edecek kadarda dil bilgim var.
yapmayin boyle. uzaktan yakindan alakasi olmayan onerme. rus degil iskandinav erkekleridir o sizin tatilde gordukleriniz. rus erkekleri genelde kaba saba, gece sonlarini saga sola kusarak tamamlayan tipler. rus kadinlarinin guzeli coktur, o bingil bingil etli olanlar da genelde iskandinavlar oluyorlar. ben antalya'da yasadim bir donem, gercekten iyi biliyorum.

guney sahilinde bir sure tatil yapan herkes her sarisini rus zannediyor. inanmayiniz.