1. 1.
    2018 dünya kupası'na gelecek olan seyircilere karşı, ülke kadınlarının gelenlerle pompalaşmaması şeklindeki rusya aile ve sosyal politikalar bakanının uyarısı.

2018 Dünya Kupası öncesinde Rusya Aile, Kadın ve Sosyal Politika Bakanı Tamara Pletneva'dan Rus kadın vatandaşlara uyarı geldi. Rus kadınlarını Dünya Kupası'na gelecek taraftarlar ile yatmamaları hakkında uyaran Pletneva, olumsuz sonuçlar doğmasından endişe ettiğini söyledi.

''AiLELERiN PARÇALANMASINA SEBEP OLABiLiR''

Tamara Pletneva, yaptığı açıklamada ''Ülkemize gelecek bir çok insan ile birlikte olmak ailelerin parçalanmasına neden olabilir. Özellikle farklı bir ırktan olması halinde. Kendi ülkemiz içinde evlilikler görmeyi isterim. Hangi ülkeden olursa olsun Rus vatandaşı olmaları halinde iyi bir aile inşa edilebilir, çocuklar daha rahat büyütülür. Milliyetçi birisi değilim ama işin doğası bu.'' sözlerini kullandı.

https://www.haberler.com/...asi-icin-10945949-haberi/
    2 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 2.
    Gidenlerin çoğu daha çok gece maçı için gidiyor sayın bakan.
    1 ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    Ulan bu rusya ne güzel ülke be. Girer girmez Kızları üzerinize atlıyor, öpmeye çalışıyorlar erkeklere asılıyorlar. ilk defa bile gitsen taş gibi kızlar seks hizmeti veriyorlar erkeği boş bırakmıyorlar. ruslar gibi samimi misafirperver bir millet yok.
    6 -1 ... elvis presley
  4. 4.
    Dünya kupasi rusyada ve biz parasizliktan gidemiyoruz.

Adaletini seveyim dünya.
    1 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    ''Ülkemize gelecek bir çok insan ile birlikte olmak ailelerin parçalanmasına neden olabilir. Özellikle farklı bir ırktan olması halinde. Kendi ülkemiz içinde evlilikler görmeyi isterim. ''

bakın tekrar alıntıyı daraltıyorum '' Kendi ülkemiz içinde evlilikler görmeyi isterim. ''

ne insanlarsınız lan.
    2 -1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Bakan bey oralarda neler dönecek benden daha iyi biliyorsun, yemeyelim birbirimizi. Daha bizim çomar trt spikeri bile ilk günden roportajda boşaldı.
    2 -1 ... rockonbaby
  7. 7.
    türkiye kupaya katılmış olsaydı asıl uyarıyı o zaman yapman gerekirdi.

lakin ırkçılığını siktirme sayın bakan. nataşalığın lüzumu yok. kimse nikahına alma isteklisi değil zaten.
    ... get rekt
  8. 8.
    Bu Rus kızlarının tercihlerine yapılan haksız bir müdahaledir. Rus kızları böyle dangalakları dinlememesi gerektiğini bilecek kadar zekilerdir. Söz konusu bakan bozuntusu haddini bilmelidir. Rus kızı kiminle yatacağını bilmiyor mu da müdahale ediyorsun a ibine!

(Bkz: ben dozumu aldım gidiyorum)
    ... yeraltindakiadam