bugün

belki hastalandı veya öldü. eğer hastaysa geçmiş olsun eğer öldü ise allah rahmet eylesin diyicem olmuyor çünkü rahmani iş yaptığını camilerde görmediğim birine birilerine rahmet dilemem evet
Beyler bu adam nerede bileniniz varmı, iyi kötü savunma sanayi hakkında epey bilgi birikimine sahipti boş bir yazar değildi, hasta felansa geçmiş olsun.
Hocam gel artık bitsin bu hasret...

görsel
kılışdar şu adamın yarısı kadar acı çekmemiştir. adam sözlüğü bıraktı, kılışdar hala başkanlığı bırakmadı...
Olum adam harbi yok oldu, iyi kötü savunma sanayi hakkında birşeyler biliyordu, vasıfsız boş beleş bir yazar değildi, umarım başına kötü birşey gelmemiştir.
Bulun bu adamı. En son seçim akşamı 15 mayıs'ta yazmış. Kahrından intihar etmiş olmasın. Daha kuyruğuna teneke bağlayıp göndereceğiz.
her ne kadar dini siyasi kapışmalarımız olsa da en azında bazıları gibi hakaretvari yazmayan arada sapıtan biri olmasına rağmen fena biri değilidi ya hastalandı yada öldü eğer öldüyse allah rahmet eylesin hasta ise geçmiş olsun allah şifa versin.
kk'nin sıkı destekçisi olması dışında aktrolleri silkeyen bir yazardı. keşke gelse de yine aktrolleri silkelese yiğidim ya.
Işıklı sözlüyümüzün ışıklı bir yazariydi. Akeppelileri etmediyini bırakmazdı, çok severdim kendisini. Ateyis, müslüman kemalis dostluğuna iyi bir ornektik yane . Neyse, Akeppelileri ters köşe yapardı heb, sürekli alım gücünün ne kadar düştüyünden bahseder, tarikatlara felan verir veristirirdi.

Bı keresinde nonoşum bizim add felan da tarikat deyil mi diye sorduğumda, şşş ses etme, işiyen bah demişti cnm bnm yha. Fekat sonu hüsran oldu, akepelilerin kuyruğuna teneke bagliyip gondericez diyordu sürekli, akeppeliler kendisinin kuyruğuna teneke bağlayıp gönderdi o oldu.

Ahh ahh o kadarda dedim, uğraşma şu pisliklerle,anlamaz bunlar insan değiller ki dedim ama dinletemedim. Güle güle ışıklı dost, güle güle!!!

Edit ; Tayyib istifa ayol???
Ciddi ciddi merak ediyorum. Tanıyan bilen biri varsa buraya yazsın. Hayatından endişe ediyorum. Erdoğan seçimi kazanınca intihar etmiş olmasın.
hani bir zamanlar akp diye bir parti vardı istanbulda belediyeler falan hep onundu ama birileri götüne tekmeyi bastı ziktirolup gtti sahi ne odlu ona.
Sözlükte son ana kadar kaliteli bir duruş sergileyen nadir yazarlardandı.
Fikirlerimiz dünya görüşümüz tarzımız uymasa da bu sözlükte varlığı önemliydi.
Ekonomide kuraldır
Kötü para
iyi parayı kovar.
Bu sözlükte kötü yazarlar yavşak kaypak yazarlar
ismail'in verdiği yüz ve destekle
Tüm iyi yazarları kovdu.
Önemli olan mazi de hoş bir seda bırakmaksa Rumeli bu işi klas bir şekilde yaptı.
Sevmedikleri için "yakında kuyruğuna teneke bağlar göndeririz" diyordu.
Sonu söylediği gibi oldu.
Kılıçdaroğlu seçilemeyince hayata küsüp gitti.
bir entrymden ötürü, hiç alakam olmadığı halde, bana akp' li demiş ve annem hakkında üzücü bir çıkışta bulunmuş, bu konuda gereken cevabı verip eleştirince de haksız olduğu halde kendisini savunmaya devam ederek hata yapmayı sürdürmüş yazardı. çok üzmüştü beni.
Gardaşım seni üzen top olsun.
Seni üzen gay olsun kardeşim.
hatalı olduğu kesin bir konuda da yanıt vermesi ya da savunulmasının doğru olmadığını düşündüğüm yazar. mutlu ama uzak olsun.
bir daha da bağ kurmam kendisiyle. çok kırgınım.
Seçimden beri kayıp. Kuyruğuna teneke bağlamadık,kendisi gitti.
nasıl fenerbahçe' nin muhtemel şampiyonluğunda galatasaray ve galatasaray taraftarına karşı üzücü tutumlarından ötürü aslolan ve karpaty tebrik edilmeyi hak etmiyorsa, bugün için tebrik edilmemesi gereken yazar.
aileden akp ile bir ilgisi olmayan şahsımı, sırf futbol konusundaki bir görüşümden ötürü akp' li ilan etmesini, bunu takip eden bir entrysinde annem hakkında kırıcı şeyler yazarak hatasına devam etmesini, bununla da kalmayıp annelere hakaret edilmesini eleştiren entryme kendini savunarak karşılık vermesini unutamıyorum. beni gerçekten de çok incitti.
kendisi bugün tebriği hak etmiyor.