bugün

duyulduğunda ister istemez insanda maç yapma isteğinin gelmesine sebep olan şarkı.
bir manu chao güzellemesi daha! coşku var, neşe var, keyif var, sıcaklık var, pozitif bir enerji var... güne coşkuyla, enerjik ve keyifle başlamak için birebir...
ntv'de yıllarca ispanya ligi maçlarının reklamlarında dinlediğimiz muhteşem şarkı. özletmiştir.
adamı zorla barselona taraftarı yapan şarkıdır.
"rambla para aqui rambla para allá
esa es la rumba de barcelona"
bölümü adamın a**na kor.
söylerken samba yapasım gelen şarkıdır. türk dilinde rampambaya rampambaya esare rumba de barselona dır.
vize ve final dönemindeki alarm sesim çok faydasını gördüm *
an itibariyle 20nci repeat yaptığım parça.

(bkz: oturmaya mı geldik)
karaokede güzel söylediğim şarkıdır, sözlük vasıtasıyla sözlerine de az çok aşina oldum. haydi hayırlısı ytüfes11de de yardıracağım.
türkçesini deli gibi aradığım şarkıdır.
beni gibi bir meşe odununu bile saçma sapan hareketlere sevkeden şarkıdır. en büyük başarın bu manu chao. valla bak
her pese otururken mutlaka nakaratını bir kere mırıldandığım şarkıdır. hatta dans da ederim şarkıyı söylerken.
geçen sene barçam, madrid'i 5'ledikten sonra kardeşimle kendimizden geçmiş halde tepinirken ntv'de birden çalmaya başlayan coşkumuzu fezaya çıkartan muhteşem parça.

el clasico!
manu chao nun Radio Bemba Sound System albümünde seslendirdiği winning eleven 8 we turkey de açılışta çalan şarkı. güzeldir.
dinledikçe dinlenmek istenen muhteşem şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=1tP1umpp4M4
eskiden fc barcelona nın marşı zannederdim çoook eskiden.

ntv sağolsun.
bir madridlinin gizli sevgisidir rumba de barcelona.
Katalan halkının milli günlerde bolca dans ettiği şarkıdır. Ronaldinho'lu barcelona'yı hatırlatır...
Ronaldinho'lu eto'o lu barcelona,
Canizares'li david villa'lı valencia karşısında...
fifa 07 veya fifa 08 oynarken barçanın turkuaz formasıyla maç yaparken dinlediğim şarkı.