1. 1.
    çok daha doğal ve çekici gelen kızdır. hani olur ya renksiz olup dudağında parlaklık olur işte tek başına o adı parlatıcı olan şeyi süren kızdır. bi tane çok efendi ve samimi bi kız tanımıştım hiç öyle makyajlı bir halini falan görmedim süreceği zaman da parlatıcı sürerdi bir tane tanıdım ama olsun on kişiye bedeldi... gerçek hayattan edindiğim tecrübeler ve tespitlerim üzerine bu tip kızlar en efendi düzgün kızlardır hele de canayakınsa sakın ola ki kaçırmayınız bulduğunuzda. bu da böyle bir anımdır.
    saygılarımla...
    -2 ... yoksul genc
  2. 2.
    Doğallıktan yana olan kadındır.

Bu arada, makyaj karakteri etkileyen ya da doğrudan alakası bulunan bir şey değildir. Çok makyaj yapan orospu az makyaj yapan düzgün kadındır algısı kusucam şimdi her tarafa.

Böyle düşünen beyler Mümkün olduğunca fazla highlighter sürsün yaldır yaldır parlasın da sollayarak geçebilelim.
    2 -1 ... pencere amelesi rapunzell
  3. 3.
    orantili alt - ust dudak yapisina sahipse ve dudaklarinin rengide soluk degilse en iyisini yapan kizdir. en azindan bir tarz olarak anlikta olsa sadeligi benimsemiştir. gratisten mat ruj diye renklendirilmis kireci 5 tl'ye alipta rezil kepaze bir sekilde ortada dolasmaktan imtina etmektedir.
    (bkz: benim bu)
    edit: kirec severler dernegi eksiliyor efendim durduramiyoruz! *
    -2 ... kararsiz smiley