1. 1.
    Yıl 2017 Aralığın 28'i.
    Saat 19-21 arası
    Yer: novada konya.

Dışarıdan içeriye girene kadar soğuk her tarafınızı kaplıyor.
    Hemen girişte b kapısının orda bi çocuk var üstünde ince bir kazak ve solmuş bir pantolon. Soulmate' nin orda birini bekliyor sandım ilk görüşte.
    Lakin benden sıcak bi içecek içmek için birazcık para denen şeyden isteyince kimseyi beklemediğini anladım.
    Birlikte içeri girdik, aldık 2 çay. Geçtik oturduk. Ama etraftaki herkes garsonlar, müşteriler falan nasıl tiksinçce bakıyorlar. Utandım onların yerlerine.
    Keşke biraz daha param olsaydı birlikte yemek de yerdim o çocukla.

Çocukla biraz konuşunca anlattı bana kendi girmeye çalışmış içeri ama güvenlik almamış.

Bu nasıl bi ruh. Hiç mi hayatınızı sorgulamıyorsunuz. Ruhunuz hiçmi uyarıyor kendimizi.

O çayı içerken hayattan tiksindim. Biz çayı içerken etrafta o kadar boş beleş insan vardı ki. Karı kız peşinde olan ibneler, gece gündüz kafede takılan tikiler. Gerçekten tiksinçsiniz.

Çocuğu içeri almamak da neyin nesi?
    Kalbimi kullanmak istemiyorum artık.

3.katta annesi big mag menü yerine chessburger aldı diye ağlayan çocuk.

Girişte sadece sıcak bişey içip içeride biraz ısınmak isteyen asil ruhlu bi çocuk.

Hepinizin ruhu gitmiş. Kalpleriniz sadece karşı cins için mi çalışıyor yoksa artık?
    5 ... rosadolujoe
  2. 2.
    Hayalim.
    1 ... ruhsal enfeksiyon
  3. 3.
    Herkes kendini, s*kini düşünür olmuş.
    Yemek, zil zurna sarhoş olmak, birisiyle yatmak.
    Herkesin tek derdi bu olmuş.

Kimse etrafına dönüp bi bakmıyor bile.
    3 ... mselaslan
  4. 4.
    Sokaklarda zorla mendil sattırılan, karton toplayan çocuk görmek istemiyorum/z.
    Duygu sömürücülüğü yapacaksanız da çocukları alet etmeyin be.
    3 ... rosadolujoe
  5. 5.
    ruhsuz, duygusuz, düşüncesiz, empatisiz yaşamak mümkün velakin her güzel şeyin bir bedeli var, psikopat olmanız lazım, sadece onlar bu şekilde yaşar. empatiden yoksun birini görürseniz o psycho dur.

ya da her şeye gülümseyip kötüleri bile iyi gibi algılamak isterseniz 21.kromozom çiftinize implant yaptırıp bir kromozom daha ekletin.
    4 ... deepsees
  6. 6.
    yavaş yavaş çoğunluğun dönüştüğünü düşündüğüm durumlar.
    hepside fazlaca meşakkatli ve zordur. önce varlığınızın kanıtı olarak bir ruhunuz olduğunu hissetmelisiniz, buradaki hissetmek alelade bir 'evet nefes alıyorum burdayım işte' kadar basit değildir. parmak uçlarınıza kadar tüm ekosistem içinde bir yeriniz olduğunu ve bu yerin ne kadar değerli olduğu bilincine varıp kendinizi inandırabilirseniz, işte başlıyoruz demektir! duygularınız ve düşünceleriniz içinse kendinizle yalnız kalıp onlara izin vermelisiniz. bırakınız, akıp geçsinler aklınızdan ve kalbinizden. geçsinler ki kendinize yabancı, kendinize hoyrat bir varlığa dönüşmekten kurtulasanız. belki o zaman herşeye daha güzel daha anlamlı ve daha hoşgörülü bakabilirsiniz kim bilir.
    2 ... astro e
  7. 6.
    22 yıldır böyleyim düşünce her zaman vardı ama diğer 3 ü yok.
    1 ... fyodor paskevich
  8. 7.
    yavaş yavaş felsefe edinmeye başladığım yaşam şekli.
    size harcadığım hayvani eforu skinize takmadıysanız, daha ne bok yemeye merhamet edeyim?
    1 ... testamentumeternum
  9. 8.
    Başlık içimi daralttı ya *

Böyle yaşayan insan(!) yaşamasın daha iyi.

Ya da az ötede yaşasın.

çiçek gibi dolaşıyorum ortalıkta. Saftirik bi polyanna değilim ama oldukça pozitif ve iyimserim *

Mesela ben, insan olduğumu unutmadan yaşamaya çalışıyorum. Ruhu olan, duygulu, düşünceli ve empati yapabilen bir insan. Hem, iyi düşününce ve iyi davranınca kendimi daha mutlu ve enerjik hissediyorum.

Soğuk olduğumu söylüyor insanlar ama mesafe çok başka bir şey. Ve iyi bir şey. Mesafe iyi olmaya engel değildir. insanlar mesafeli olmakla iyi bir insan olmanın ayrımını yapamıyorlar bence * ikisi çok farklı konular.
    58 -1 ... heureux et calme ciel
  10. 9.
    bu hale getirenlerin suçudur.

ayrıca aslında yaşamamaktır.
    1 ... katzee