1. 1.
  başka başka sözlük azizelerinin yaratamayacağı tıynette bir etki. ben dur dedikçe daha da ileri git diyen bir ecenin cüretkar davranışları.
  arsız tavırlar birbirini izleyen sevecen edalar.

  hüzün yapraklarıyla bezenmiş unutulmaz bir sonbahar. aklıma çocukluğumda peşinden ağladığım misketler gelirken, beni gayet yetişkin bir intihardan uzak tutan yalnız o. ah azizem sen de olmasan inan kadınlara dair söylenecek çok şey olmazdı. birkaç milyon daha az şiir yazılırdı en azından kadınlara. mesela mecnun çöllere düşüp kıçı başı da dağıtmazdı kesin. bakın o kadını düşünürken istençsizce şairane bir havaya girdim, üstü kalsın.

  şunu yapsam rahatsız olur musun? diye sorunca olmam diyen. ben sana dur diyebilirim, bunu desem de durma sen diye de ekler. tanrım. bir şehvet daha büyük nasıl şereflendirilebilir? ona her türlü hoyratlığı, her türlü sertlik gösterisini yapabilirim. işte gerçek kadın! kadının gücünü ve dayanıklılığını temsil ediyor!

  bana her şeyi ile yetebilecek ece, beni kendine bağlayacak hatta mısralarıma bile sahip olabilecek biri ancak böyle biri olabilirdi. ah azizem, eğer bir gün karşıma çıkarsan söz sana hak ettiğin değeri göstereceğim.
  cebimde yaşlılığım için biriktirdiğim tüm mutluluk umutlarını da önüne sereceğim.
  ve söz sana. sen dur, galiba ölüyorum desen de durmayacağım.

  ruhsal enfeksiyon var mısın benimle gerçek aşka?
  seni çok seviyorum.
  4 -3 ... arsizz
 2. 2.
  Gün olmuyor ki arsizz'ın bir kıza yazdığı bir mektup ortaya çıkmasın. Ah be adam ciğerimi söktün. Ne yapsam ne etsem bilemiyorum.

  Bir ayrı ricamdır sözlük yazarlarından bağlama büyüsü falan biliyorsanız yapalım şuna. Bu adam beni ne hallere soktu belli değil.

  Sinirliyim ve tripliyim.
  1 -1 ... yagmurun rengi
 3. 3.
  (bkz: ben ikna oldum)
  5 -2 ... ruhsal enfeksiyon
 4. 4.
  Duygusal Metin mi yazıyorsun viagra reklamı mı yapıyorsun lan. Hele şu başlığa bak, düşmez böyle.
  11 -3 ... kedilerinbabasi