1. 540.
    türkiye' yi ülkenizi azıcık bak gram seviyorsanız şu adamı linç etmeyin ne diyecekseniz karşısına çıkıp diyin onedio gibi sitelerde yorum yapmayın sabahın köründe tilt oldum nedir bu türk milletindeki ermeni sevgisi anlamış değilim.
    ... bruce dickinson is back
  2. 541.
    Gördüğüm en salak insanlardan biri.
    -2 ... kivopimparel
  3. 542.
    Merhaba ben ruhi çenet dediği an videoyu kapatırım. Ayrıca O keçi sakalı ne amk.
    1 ... napacuhh
  4. 543.
    mason olması muhtemel. götü sağlam bunun. hele ki bunca araştırma yapan eleman yalnız gezmez, arkasını dayandırdığı birileri olur. her ülkeye girip çıkması bu yüzden kolay gibi zira her yerde locadan kardeşleriyle görüşüyor olabilir.

unutmayın; göz önünde olan insanların çoğu masondur çünkü " clan " arzusu özellikle bu şahıslarda üst seviyedir. aidiyet duygusu, yanında ve arkanda birilerinin olmasının gücü. hele ki bu güç uluslararası kabul görmüş bir güç ise.

ve unutmayın, çoğu mason bunu ifşalamaz. ben masonum demez. bu arkadaş da mason olsa bile masonum demeyecektir, normal.
    -1 ... kiminanir yeni sezon
  5. 544.
    ermenistana gidip oradaki ermenilerin türklerle ilgili düşüncelerini çekip bize göstermesiyle sevdiğim youtuber oldu. aq ermenilerde ne kadar türk nefreti varmış bu ibneler bizim ülkemizde rahat rahat otuyor bizim sesimiz çıkmıyor.
    1 -2 ... frank lucas
  6. 545.
    Ergenlerin ünlü ettiği velet. Bunlar hep sosyal medyanın zararları.
    1 ... a s i n
  7. 546.
    Kendisinin bircok videosunu izledim ve videolarinda verdigi bilgiler herkesin google veya yandex ten bakip bulabilecegi bilgiler.

Oyle arastirmaci biri oldugunu zerre dusunmuyorum.

Videolarinin cok dikkat cekmesinin sebebi, ses tonu cok iyi, videolarda yapti kurgu ve muzikler guzel ve bir de arastirmaci olmayan bir millet oldugumuz icin baya takipcisi var.

En azindan kendi alaninda isini iyi yapiyor. Yoksa bilgi ve araştırma anlaminda bence hicbir sey.
    ... otisabim