bugün

yazar kardeşlerimin akp ve politikalarına methiyeler düzerken en çok dile getirdikleri hususa dikkat çekmek için sarfedilmiş cümledir.
sağlık politikası ile mucizeler yarattığı iddia edilen akp, ekonomik ve sosyo kültürel politikaları ile milletin ruh sağlığını elinden almıştır.
açılım diye diye beynimizi açıp, içine limon sıkan, eleştirilere tahammülsüzlüğü ile neredeyse her sokağa yaydığı tutuklanma kaygısına yol açan, gece yarısı tutuklamaları ile milleti gece uykusundan eden, kimliğinden tutun da millet adına kadar elinden almaya çalıştığı milletini bugünleri gördüğüne pişman eden akp, beden sağlığımızın karşılığında ruh sağlığımızı onarılamayacak şekilde elimizden almıştır.
hükümetimin, milletimi temsil ederken sarf ettiği sözler, gerçekleştirdiği kimi eylemler şahsen beni o kadar rahatsız etmektedir ki, neredeyse her akşam ana haber bülteni izlerken sinir krizleri geçiriyor, geleceğimiz konusunda duyduğum kaygı nedeniyle depresyonun eşiğine geliyorum.
ve düşünüyorum;
acaba benimle aynı algıları paylaşan ve sinir hastası olma yolunda hızlı adımlarla ve depresyon eşliğinde ilerleyen kaç milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşı var ve inşallah bu işin sonunda, maşallah yakayı kurtardığımızda bu milyonları kim, nasıl ve hangi sağlık sistemi ile tedavi edecek.