1. 1.
  tecavüz niyetlisi şerefsize git amerikaya avrupaya oralardaki hapishanelerinde sana uygulasınlar inşallah teknikleridir.
  ... yagmurunsesi
 2. 2.
  sakin, gevşe, rahatla, kendini bana bırak, senin bir şey yapmana gerek yok, kendini bırakman yeterli, herşey bende bitiyor, relax, gözlerini kapa, kızgın kumlardan derin sulara atladığını düşün * kızgın kum sensin serin suda benim * hadi güzelim gel kuçu kuçu...
  ... zeydean
 3. 3.
  tecavüzcü erkeği karşına alırsın kendisinin aletini koparırsın kendisinin poposuna sokarsın kendi kendine girdiği için ruh sağlığı tehlikeye girmez.
  1 ... yagmurunsesi
 4. 4.
  (bkz: içkisine ilaç attığı erkeğe tecavüz eden kadın)
  1 ... etonya
 5. 5.
  -sayılabilecek bir yıldız altı bulmak...
  -freud dan alıntılar yapmak...
  -alıştıra alıştıra işe koyulmak...
  ... balabey
 6. 6.
  insan olduğunu, bir insanoğlu olduğunu unutup, hayvan oğlu ya da başka bir varlığın oğlu olduğunu düşünen hatta düşünemeyen ama damarlarında insandan başka bir şeyin kanı dolaşan bir yaratığın bulduğu tarifsiz derecede kötü, ahlaksız, iğrenç yöntemlerdir.
  Aynaya bakın, bir insan olduğunuzu anlayın.
  Bir kız kardeşiniz ya da erkek kardeşiniz var değil mi?
  Bu yöntemlerin onun üzerinde denendiğini farz edin.
  Sözlük bizim egolarımızı tatmin edici, ağzımızdan çıkan her şeyi, aklımızdan geçen her şeyi tartmadan, düşüncesizce ortaya koyabileceğimiz bir yer değil.
  Sözlük yararlı bir şeydir. internet de faydasız şeyler arasında fütursuzca dolaşıp duran, artık beyinleri sadece birkaç şeye odaklı insanları okumaya, yazmaya, yorum yapmaya sevk etmek içindir de ayrıca.
  Bu başlık ve bu yöntemler kimin işine yaracak, kimin ruh sağlığını bozmadan bu iğrenç, insan dışı davranışı sergileyebilirsiniz.
  Tecavüze maruz kalmış insanların ruh sağlıklarını düşünmek gerekir bence.
  Ruh sağlığı bozulmuş, ve beyni başka şeylere çalışan insanlar aslında bu kötülüğü tarif edilmez şeyi okuyup, artılayan ve beğenen sizlersiniz.
  ... suzan avci