bugün

görsel

Max akp beyni ve uygulaması.

Gündüz kuşağındaki esra erol da ve müge anlı gibi programlarda ahlaksızlıklar gün yüzüne çıkarılıp aile kurumu zedelenirken sesi çıkmayan rtük kafayı fox'a takmiş.

Dij güçler kiskanmiyor. Uzak durun bu ülkeden diyor resmen. Hatta dalga bile geciyirlar.

Yazik.
bugün bu haberi gördüm ve sesli güldüm yeminlen. "Bir ahlaksızlığa daha imza attı." Deyince ben de hakaret ya da cinsellik içerikli bir şey var zannettim, ak it her zamanki ak it işte.
Recep Tayyip Erdoğan'ın bunlardan haberi olduğuna inanmıyorum,
Sevmiyor olabilirsiniz ama kabul edin, adamın TV seyredecek vakti var mı? Böyle saçma programları izlemiyordur,
Bakanlar deseniz, onlar da izlemiyordur,
Bunlar hep işgüzar bürokrat tayfanın, ehil olmayan yalaka tayfanın işi,
Ama derseniz ki bu mandaları oralara getirenler Cumhurbaşkanı ve bakanlar değil mi? Evet haklısınız,
Bu saçmalıklarda onların da kusuru var, yok değil,
Ama onların böyle bir emri olduğunu düşünmüyorum.
Yalakalık forever.
Evet evet oturduk kaç gündür ailecek satanizm ile ilgili bilgi topluyoruz. Programı görür görmez etkilendik ve dedik ki işte bizim yıllardır aradigimiz şey bu. Neyse biz bir koşu satanist olup geleceğiz.
Lütfen bunun bir şaka olduğunu söyleyin bana, ağlanacak halimize gülüyoruz işte.

Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim ben bu programı pek sevmedim. Tutacağını da sanmıyorum. Yakında yayından kaldırılır diye düşünüyorum efendim.
Nerede boş beleş bir iş var, ya diyanet işleri ya da rtük orada!
Bu iki yerin yararından çok zararı var..
şahsen ben programı görür görmez dinden çıktım ve hemen baphomet için mum yakarak kurban edecek kedi arayışına girdim o denli etki yarattı bende.
büyük oyunu bozduk elhem dülüllah...
salak herifler ne de güzel reklamını yapıyorsunuz boktan bir yarışmanın !...
Gerçek satanizm bu "deyil"...
Biri çıkıp demiyor maske kimsin sen nasıl bi isim diye, arada virgül falan olmalı.