bugün

bu zamana kadar uyarmamalarına şaşırmalı. kesin yine birisi şikayet etmiştir.
muhafazakar ve ahlaklı bir milletiz ya (!)
aba altından sopa göstererek evlenmelerini yönünde baskı yapmaktadır.
rtük'ün diziyi izleyip "uyarıldığının" göstergesidir.
(bkz: şakirt)
yerinde bir karardır. ahlaki yozlaşmanın önüne geçmek gerek.

gericiyim evet.
yerinde bir karardır. ahlaki yozlaşmanın önüne geçmek gerek.

ozan derhal zeynep'e nikahı basıp hamile bırakmalı, o sırada tercihen 14 yaşlarında 3 tane daha kız bulup eve getirmelidir.

1300 doğumluyum evet.
yayın ceza alıp kesilirse yerine bunu yayınlayacakları aşikar.
http://www.youtube.com/watch?v=8_8I8JGE8mw
edit: cübbeli şakirdoların zoruna gitmiş hemen.
diziyi seviyorum, rtük'ün tavrı da benim alanımın dışında ama merak ettiğim bir şey var gerçekten; evli olmaları çok mu garip. güzel bir ilişkiyi anlatıyor, karakterler sevimli ve birbirlerine bağlı. evlilik bağı olursa dizinin banal bir hal alacağını mı düşünüyor senaristler acaba? evlilik dışı ilişkiyi özendirmelerinden çok evliliği vasat gösterme ihtimalleri üzer beni.
size ne ulan, ister evlilik içi ister evlilik dışı ilişkiyi çağrıştırır. kaldı ki + bilmem kaç ibaresi ile yayınlanıyor.

ayrıca dizi bu lan, kurgu tabi ki gündelik hayatta nadir görülen durumları içerecek.

ayrıca ahlak bekçiliği yapılacaksa -ki bu konuda yapılmalı- gündüz kuşağı programlarına bakın, her türlü orospuluk dönüyo o programlarda. üstelik ailcek izleyin işareti ile.

ama buna ses çıkaran yok, illa şekilci ibnelikler.

konuyla alakası yok ama; 1 kadın 1 erkek dizisinin eski tadı yok, türkmax'ta iyiydi de star'da bi boka benzemiyor...
doğru bir karardır. hatta yaptırım uygulanması lazımdır.
küçük çocuklar o diziyi rahatça seyredebilir durumda.

ergenlik çağında olan bir kızın bunu izlemesi hiç güzel olmaz zaten.

okan bayülgen'E go and fuck sebebiyle ceza vermesi saçmadır ama mesela.
ana haber bültenlerinin ve gazetelerin sansürsüz yayınlandığı bir ülkede güldüren uyarıdır.

not: bahsettiğim sansür bu tür haberler ile ilgilidir. yoksa basınımızın ne kadar özgür! ve tarafsız olduğunu hepimiz biliyoruz.
bu diziyi izlerken zevk almama rağmen beni memnun etmiş uyarıdır. her ne kadar komik ve eğlenceli bulsam da ,bu diziyi çocuklarında izleyebileceğini düşünüyorum.

edit:neden eksiliyorsunuz ki ??