1. 1.
  rtenin son söylemlerinin çok doğru olması
  Reis her zaman doğruyu söyler hep de öyle oldu.
  -2 ... saliokcu
 2. 2.
  chp den ve tüm muhalefetten umudunu kesti

  artık kendi muhalefetini de kendi yapıyor.
  5 -1 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  bu adam ölmeden önce gidip anıtkabir'de vazife başarıyla tamamlanmıştır deyip defteri imzalarsa, atatürk türkiyesinin yaşaması için gerekli adımların hepsi atıldı. bu amaçta davranılması gerektiği gibi davranıldı önce fetö temizlendi sonra pkk bitirildi daha sonra amerika ve natodan kopuldu karşı-ortadoğu planı hazırlandı, yolsuzlukların hepsi kaynakları gizlemek içindi ve rusya bu süreçte her zaman müttefikti minvalinde nutuk benzeri bir de halka istinaden rapor kaleme alırsa ve tüm bunların gerekliliğine ve gerçekliğine beni ikna ederse o noktada söyleyecek bir söz bulamam sanıyorum.

  farazi salladım şuan. yıllar sonra gelen editim olabilir bu entrye.
  2 ... just call me alpha
 4. 4.
  Puhahaha yorumlara bak , sorması ayıptır s400 alarak mı natadon kopulmuş. Daha geçen rahibi salarak mı natodan koptunuz ?

  Lan adamlar utanmasa ekonomi çok iyi diye caka bile satmayı deniyeceler ama milletin uyandığını anladıkları için vatan millet sakarya edebiyatı yapıyorlar.

  Şaka gibiler.
  -1 ... fockyou
 5. 5.
  yaptıklarının tam tersini söylemek, yanardönerlik, belki de dedikleri gibi tımarhanelik bir şizofren. gerçi ülkenin de tımarhaneden farkı yok.
  ... hastavilla
 6. 6.
  akp'ye ve yavrusuna hiç oy vermemiş ve bundan sonra da vermeyecek biri olarak gözlemlediğim durumdur. mehape'yle ittifak hâlinde olmasa ideal bir siyasetçi olacak gibi.
  ... tacettin limoncuoglu