1. 1.
  yaptıgı son kanun değişikliklerinden sonra vatandaşların aklına gelen durumdur. adama baksanıza atatürk resimlerinin, gençliğe hitabenin okullarda zorunlu olarak bulundurulmasını kaldırdı. 30 agustos 19 mayıs bayramlarını nerdeyse yaptırtmayacak. zaetn 19 mayıs artık okullarda yapılmıyor.
  1 ... gizemlipesimist
 2. 2.
  yav he he. adam ölümsüz sanki anasını satayım. seçimle indiremezseniz adam ya ölüp inecek ya iş göremez yaşlılıkta olduğu için inecek.

  korkmayın bu kadar oğluna en fazla bakanlık kalır.
  3 -3 ... dodiyez1
 3. 3.
  seyimin padisahi olur ancak.
  2 -3 ... dspacey89
 4. 4.
  15 temmuzdan sonra laik sisteme ve demokrasiye sıkı sıkı tutunma kararı aldığını düşündüğüm için şahsım adına artık olmadığını düşündüğüm istektir. pabuç pahalı görüldüğü üzere.. kendi beslediklerine karşı cep telefonu üzerinden halkı sokaklara dökerek engel olabildi ki oldukları zırtapoz bir örgüt sadece eğer organize olan ve bu işleri çok iyi bilen birilerini kızdırırsa bu sevdasına devam edip mevcut iktidarı da kolaylık ile kaybedebilir..
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  adam ülkesinin büyümesini garanti altına almak için sürekli sorun yaratan(darbe koalisyon hükümet kuramama gibi) parlamenter sistem yerine başkanlık sistemini getirecek bu demek olmuyor ki başkanlık sorunsuz tabi ki sorunları var ama parlamenter sistemle kıyas bile edilmez .
  -5 ... adamsimit
 6. 6.
  basiretsiz sucukçu muhasebecisi'nin her biri tek tek yerle yeksan olan sayısız boş hayalinden biridir.
  1 -1 ... rumeli71