1. 1.
  Az önce çocuk tacizi üzerine yaptığı konuşmadır. Bakalım burada tacizi öven, çocuk tacizine laf edenlere eksi basanlar nasıl değişecek. Bu çıkış sanırım uludağ sözlük’ü de değiştirecek gibi. Malum reis kızdı. Hadi troller dönüş görelim. Ahlak abidesi kesilin şimdi de.
  7 -6 ... pardaillan
 2. 2.
  ensar vakfı denen sikimsonik kurumda ortaya çıkarılan taciz olayıyla alakalı hiç konuşmayan kişinin yaptığı çıkıştır.

  yani hava civadır.

  (bkz: show business)
  6 -5 ... alfisti
 3. 3.
  bu gibi durumlarda hep beraber hareket etmeliyiz. ama reise sormak istiyorum; biraz geç kalmadık mı? bu sefer atacağınız bu konudaki adımların arkasındayız.
  kimyasal hadım mantıklı ama daha çok acı olmalı diye düşünüyorum.
  -1 ... rockonbaby
 4. 4.
  kandirildik ve aldatildik. dert benim günah benim. alkis kiyamet ve kapanis.
  1 -1 ... portatif
 5. 5.
  Çocuk tacizleri ve çocuk istismarında maalesef çocuğun yakınları hatta ebeveynleri tarafından yaşanan sorunların sayısı da önemli boyutta. ve işin üzücü tarafı bu ufacık çocukların kendisine taciz edildiğini bile anlayamayacak durumda oluşu, yani çocuğun algısıyla oynadıkları için çocuğun hem psikolojisi bozuluyor hem ne doğru ne yanlış anlayamıyor.

  bu yüzden çocuk tacizlerini önleyebilmek için aile tarafından verilen eğitim çok önemli çocuğa dikkat ediceksin ve anlatıcaksın birisinin kendisine temas etmemesi gerektiğini böyle bir durumda size haber vermesi gerektiğini. çocuk bunun bilincinde olmadığı için maalesef çoğu taciz açığa dahi çıkamıyor bu yüzden çocuk tacizleri tespit edilmesi en zor ve en iğrenç olaylardan bir tanesi.

  istisnasız herkesin bu durumlara tepkisini ortaya koyması insanlık için önemlidir zaten. bu çıkışta karşılık bulur umarım.
  1 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  Yerinde lakin aylar evvel yapılması gereken, geç kalmış çıkıştır.
  Bu çıkış, kimi vakıflarda, kuran kurslarında, din kisvesi altına gizlenerek erdemsizlik yuvası haline gelen yerleride kapsadığında anlamlı olacaktır.

  Yoksa salt, Ahmet' i, Mehmet' i cezalandırmak yetmez!
  Hiçbir kuruma, kuruluşa, topluluğa, oluşuma taviz vermeden uygulandığında, takdir edilen bir çıkış olacaktır.

  Hep birlikte gòreceğiz.
  3 ... zeytinyagli dolma kalem