1. 1.
  islamın güncellenmesi gerekir yönünde beyan ettiği sözleri yanlış anlayan malum güruhun güldüren düşüncesidir. reis güncelleme derken bazı imam ve kişilerin kendi kendilerine fetva vermesine kızmış ortak karar alınıp söylenmesi yönünde cevap vermiştir. her zamanki gibi kemoş zihniyet olayı yanlış enjekte etti cahiller. evet..
  4 -12 ... cihaner
 2. 2.
  sayıları bayağı fazla olan güruhtur. aralarında ben ve rte nin bizzat kendisi bile var. azınlık olan süper zekalılar her zamanki gibi biat kültürü gereği adamın söylediği şeyi normalleştirmeye çalışıyorlar. evvelden yaklaşık 659 defa bizzat rte tarafından ters köşe olmalarına ( bunlar öyle demek istemedi diyor adam 2 gün sonra çıkıp aynen öyle dedim diyor ) rağmen hala vazgeçmemeleri takdire şayan. yalakalık zor zenaat..
  13 -4 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  reisçiler, tek vitesli düşünme mekanizmalarından hala çıkamamışlardır. artık eskisi gibi montajdır şudur budur kalmamıştır. herkes her şeyin farkındadır. bunlar gibi düşünen ve bizleri cahil gören fındık beyinli mahlukatlara tez zamanda tokat gecikmeyecek olup, bu buhranda kaybolmaya ve sefilleşmeye mahkum kalacaklardır.
  2 -2 ... ortadireksaban
 4. 4.
  keşke güruh demeseydin iyi olacaktı.

  not: olayın ciddiyetinin ve nerelere gideceğinin farkına varamamış başlık, yazar ve entarisi.
  1 ... eratosthenes
 5. 5.
  akp seçmenidir. söz konusu cehaletse ellerine kimse su dökemez
  1 ... komikhobbit