1. 1.
    yıllardır benim başıma geldiği için tecrübe ettiğim husustur. noldu lan iha sıha yapımını doğalgaz petrol çıkarılmasını yoksa köprüler viyadükler havaalanları yeni stadyumlar hastaneler yapılmasından mı rahatsız oldunuz. gerçekten çok yazık..

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2158853/+
    6 -11 ... frank lucas
  2. 2.
    evet doğru frank ben atatürkçüyüm ve rizeliyi sevmem.
    ... kemalistgebin yan hesabi
  3. 3.
    son bi haftadır otomatiğe bağlanması durumudur. a harfi yazsam ışıktan hızlı eksileniyor..
    4 -14 ... frank lucas
  4. 4.
    mecbur eksilenmesi gerekir. rte nin yaptıklarını görüp halen daha artılıyorsan pes artık.
    11 -3 ... camdancamacamaktaranadam
  5. 5.
    bir iç rahatlatma eylemidir. laf anlatılmayacağını bildiğin için eksiler geçersin.
    4 -2 ... matematik keskinlik
  6. 6.
    Sadece eksileniyor musunuz sizce? Ben misal eksilerken böyle o şahane küfürlerimi ediyorum, öyle daha tadı çıkıyor. Sefam olsun amına koyim, ohhh...
    21 -3 ... the rise of darkness
  7. 7.
    Cok samimi soyluyorum, hickimseyi sirf nick inden dolayi eksilemem, kim olursa olsun once yazdigini okurum.
    Ama o kadar sacma yalama seyler yaziyorsun ki, eksilememek imkansiz.
    Allahtan sen olmayan bila kayd u sart diye biri varda tum entrylerin en azindan bir kere artilaniyor. Artik kimse o.
    4 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    yapamadığım aktivite. göremiyorum ki. donuzda fahişelerin hepsi.
    3 -2 ... niye boyle ki
  9. 9.
    gizliden Atatürk'ün izinden giden insanları göstermiştir. frank Lucas gizli Atatürkçüdür. Atatürk ile alakalı başlığın aynısını rte için açarak Atatürk'ün bıraktığı izi takip etmiştir.
    -2 ... nietzschenintorunu
  10. 10.
    artılayacak bişey yazın da artılayak amk.
    3 -2 ... creme de la creme