1. 1.
  gün itibari ile ajanslara düşen haberde Başbakan Tayyip Erdoğan'a yumurta fırlatan Halkevleri Trabzon Şubesi üyesi Ethem Küçük'ün, Trabzon Belediyesinde işe alındığı ortaya çıktımştır. belediye son dönemde chp de olup, bu ülkenin başbakanına yapılan saygısızlık ödüllendirilmiştir. acaba bu adam başbakana dayak atsa ne gibi bir kademe vereceklerdi sorusu gelir akıllara.

  http://www.nethaber.com/?h=65931
  4 -6 ... palta
 2. 2.
  rte ye yumurta atan vatandaş değil miki, işe alınmasın sorusunu akla getiren hadise. hapse girenler bile cezalarının sonunda topluma kazandırılmaya çalışılırken...
  3 ... karga
 3. 3.
  (bkz: rte nin başbakan olması)
  (bkz: unutkan türk halkı)
  2 ... aflterxosruanrgise
 4. 4.
  bu ülkede adalet sistemi varken ki apo denilen varlık bile o sisteme göre cezalandırılırken bu adamın işe alınmaması gerektir diye sözlü bir hüküm mü vardır?
  -1 ... purplegoddess
 5. 5.
  Burada kutuplasmaya gerek kalmadan sunları hatırlatması gereken hadise:

  1-yabanci ulkelerde basbakanlarin suratina pasta yapistiriyorlar da hicbirsey olmuyor.
  2-Burada ise dusunce sucuyla hapse girdigini ifade eden siyasiler bile boyle gulunc tepkilerde cileden cikiyor,karikaturistleri dahi mahkemeye veriyorlar.Daha once de yumurta atanlar teror hükümlüsü olarak hapse atılmıştı..
  3-Bu tur seyleri anlayısla karsılamak lazım dedirten olay.
  4-"O adam isten kovuluyor da,Türkiye'yi avrupa insan hakları mahkemesine sikayet eden,Türkiye'yi mahkum ettirmek isteyen kadının imam babası nasıl iett'de müdür olabiliyor?" dedirten olay.
  5-Biraz da "artık sakinleselim,hepimiz aynı gemideyiz" dedirten hadise.
  2 ... goksunv
 6. 6.
  alnından öpeceğim,demokratik eylem hakkını kullanmış alt tarafı yumurta atarak gaflet uykusundaki halkın kurt geçinen başbakanını * uyaran vatandaşımıza iş verilmesi durumudur.

  ben de kendisinin arabasının arkasından yuh çekmiştim bursa'ya geldiğinde;ama ben iş falan istemiyorum,çekip gitmesini diliyorum rte'nin.
  4 -1 ... ucuncayir666
 7. 7.
  (bkz: türkiye de iyi şeyler de oluyor)
  2 ... aflterxosruanrgise
 8. 8.
  Kavganın,gürültünün,önüne gelene saldırmanın prim yapması bazıları için doğaldır.Ne de olsa partiye bak ismini koy.CHP.Ancak bu şekilde siyaset yapabilen parti.
  -2 ... italiano
 9. 9.
  (bkz: yumurtanın faydaları)
  (bkz: yeme de at dercesine hareket)
  (bkz: bir yumurta da sen at kampanyası)
  ... aflterxosruanrgise