1. 1.
    türkiye düşmanlığında gelinen son noktayı gösteriyorlar.

rte ye muz sokup buna sanat diyen almanlar

türk ordusuna „terörist“ diyen alman medyası,
    pkk ya barış örgütü diyen alman medyası,
    pkk terör listesinden çıkarılsın, apo’ya af gelsin diyen alman medyası ve alman siyasi partileri,

(bkz: türkiyeye terörist ypgye kahraman diyen almanlar)

şimdi yukarıdaki iğrençliği “sanat” olarak savunuyor. tabii sadece türklere karşı.

kürt teröristlerin istediği kadar propaganda yapabildiği almanya’da , türk makamların en iğrenç şekilde aşağılanmaları bizi şaşırtmamalı.

ben ömrümde tayyibe oy vermedim. bir ömür daha vermemeyi düşünüyorum. ama türk düşmanı , türkiye düşmanları ve hele kürtçü piçlerle beraber aynı safta olup onlarla birlikte anti türkiye polemiğine girmem. almanya‘da tam olarak bu gerçekleşiyor. 2 sene önce tavana ulaştı, ve hâla tırmanıyor. (bkz: alman medyasında türkiye düşmanlığı)

yepegeli piçlerden fazla almanlar anırıyor. anlaşılan tsk suriye’de sadece piç teröristlere değil, teröristlerin babalarına da sokuyor ki, ses bizzat kendilerinden çıksın.

edit:
    “karikatür” diyenler olmuş. hayır efendim. basit bir gazete karikatürü değil. bizzat sanat eseri olarak karlsruhe galerisinde sergilenmiştir. ve alman medyası bunun sanat olduğunu savunuyor.

Edit 2:

Diğer vakaları saymağa ömrüm yetmez. ama ben bir kaç tanesini şöyle aktarayım,
    hepsine tıklayabilirsiniz ve tıklayın da zaten ve görün!

(bkz: almanya nın deniz naki propagandası yapması)
    (bkz: türkiyeye terörist ypgye kahraman diyen almanlar)
    (bkz: diktatör erdogan elini cek kürtlerden) propagandası
    (bkz: alman medyasına göre demirtaş türkiye nin obama sı)
    (bkz: 4 kasım 2017 almanya düsseldorf pkk şenliği)

ve 2016 da iyice tavan yapan türkiye düşmanlığını burda ele almıştık (bkz: alman medyasında türkiye düşmanlığı)

şimdi bunları birer birer okuyup gözden geçirin, ve bana almanya’nın artık kompleksli bir hal alan bu türkiye antipatikliğin ve erdoğan nefretinin arkasında türkiye düşmanlığının olmadığını söyleyin.
    60 -14 ... game of thrones taki kerhaneci
  2. 2.
    orospu çocukluğudur. evet...
    40 -5 ... ersoy ulubey
  3. 3.
    r.t.e onların kıçlarına anamur muzu soktuğu için bu denli cüretkar olabiliyorlar. bunlar sorun değil, asıl sorun içimizdeki orospu çocukları. evvela onların hakkında gelmemiz gerek. almanların amlarına muz sokayım.
    38 -10 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    söyleyecek söz bulamıyorum. resmen skandal.
    9 -8 ... ruh okuzu
  5. 5.
    türk düşmanlığı değil,tayyip düşmanlığı.
    17 -32 ... munir bey
  6. 6.
    Gülüp geçilmesi gereken saçmalık. Misvak dergisi bundan daha kaliteli mizah yapıyor aq.
    14 -4 ... ershan kuneri
  7. 7.
    erdoğan ı sevmem ama bunu yapanların anasını avradını sikiyim.
    33 -6 ... being a dwarf
  8. 8.
    türk değil tayyip düşmanlığı denilerek olay nasıl da basite indirgenmeye çalışıyor o az önce bahsettiğim içimzideki orospu çocukları tarafından amına mus soktuğum "türk" kimliği ile gitsin bakalım almanya'ya onun da götüne muz sokmuyorlar mı. sizden kurtulacağız merak etmeyin.
    21 -12 ... frktmz krds frktmz
  9. 9.
    gürcü için az bile olmuştur. andımızı kaldıran zatlara az biledir.
    12 -23 ... tarkan filmindeki ahtapot
  10. 10.
    Bu hareket erdoğana kesinlikle zarar vermez aksine içerde daha da güçlenmesini sağlar. Ne olursa olsun böyle bir rezalet olamaz ve alman hükümeti derhal gereğini yapmalıdır.
    6 -2 ... jhonnsnow