bugün

türkiye düşmanlığında gelinen son noktayı gösteriyorlar.

görsel

türk ordusuna „terörist“ diyen alman medyası,
pkk ya barış örgütü diyen alman medyası,
pkk terör listesinden çıkarılsın, apo’ya af gelsin diyen alman medyası ve alman siyasi partileri,

(bkz: türkiyeye terörist ypgye kahraman diyen almanlar)

şimdi yukarıdaki iğrençliği “sanat” olarak savunuyor. tabii sadece türklere karşı.

kürt teröristlerin istediği kadar propaganda yapabildiği almanya’da , türk makamların en iğrenç şekilde aşağılanmaları bizi şaşırtmamalı.

ben ömrümde tayyibe oy vermedim. bir ömür daha vermemeyi düşünüyorum. ama türk düşmanı , türkiye düşmanları ve hele kürtçü piçlerle beraber aynı safta olup onlarla birlikte anti türkiye polemiğine girmem. almanya‘da tam olarak bu gerçekleşiyor. 2 sene önce tavana ulaştı, ve hâla tırmanıyor. (bkz: alman medyasında türkiye düşmanlığı)

yepegeli piçlerden fazla almanlar anırıyor. anlaşılan tsk suriye’de sadece piç teröristlere değil, teröristlerin babalarına da sokuyor ki, ses bizzat kendilerinden çıksın.

edit:
“karikatür” diyenler olmuş. hayır efendim. basit bir gazete karikatürü değil. bizzat sanat eseri olarak karlsruhe galerisinde sergilenmiştir. ve alman medyası bunun sanat olduğunu savunuyor.

Edit 2:

Diğer vakaları saymağa ömrüm yetmez. ama ben bir kaç tanesini şöyle aktarayım,
hepsine tıklayabilirsiniz ve tıklayın da zaten ve görün!

(bkz: almanya nın deniz naki propagandası yapması)
(bkz: türkiyeye terörist ypgye kahraman diyen almanlar)
(bkz: diktatör erdogan elini cek kürtlerden) propagandası
(bkz: alman medyasına göre demirtaş türkiye nin obama sı)
(bkz: 4 kasım 2017 almanya düsseldorf pkk şenliği)

ve 2016 da iyice tavan yapan türkiye düşmanlığını burda ele almıştık (bkz: alman medyasında türkiye düşmanlığı)

şimdi bunları birer birer okuyup gözden geçirin, ve bana almanya’nın artık kompleksli bir hal alan bu türkiye antipatikliğin ve erdoğan nefretinin arkasında türkiye düşmanlığının olmadığını söyleyin.
orospu çocukluğudur. vahşi batı kendi düşüncelerini dikta etmeyi seven özellikle müslümanlara sırlardır kin nefret güden tiplerdir. bunlara göre çağdaşlık amı götü açıp fora etmektir. koskoca türkiyenin cumhurbaşkanını karikatürlere malzwme edip üstüne müstahcen şekilde karikatürize edilip muzla cisel gönderme yapmak hangi akla mantığa vicdana sığar kahpeler. aynı karikatürü türkiye yapsa yaygara çıkarıp tüm avrupayı galeyana getirir eylem yapardınız. avrupa demek ibneliğin başkenti demektir hele hollanda gibi yerde ibilerin evliliği yasal düzenleme ile kanunlaştıktan sonra bulardan uzak durmak hele hele turist olarak avrupaya gitmemek artık şart oldu. abdestsiz namazsız suratlarında meymenet kalmamış güruh kafasına kim eserse onunla dalg geçip karikatürize emeleri mide bulandırıyor. geçmiştede peygamberimizin fotosunu yapmışlar tüm dünyada infial yaratmıştı. yazıklar olsun.
türk düşmanlığı değil,tayyip düşmanlığı.
erdoğan ı sevmem ama bunu yapanların anasını avradını sikiyim.
Bu hareket erdoğana kesinlikle zarar vermez aksine içerde daha da güçlenmesini sağlar. Ne olursa olsun böyle bir rezalet olamaz ve alman hükümeti derhal gereğini yapmalıdır.
almanyada 5.5 milyon türk bütün sosyal haklarını sonuna kadar eksiksiz kullanarak kardeş kardeş gül gibi yaşıyor.
kimsenin götüne muz soktuklarını görmedim ve şimdiye kadar hiçbir türk lider içinde böyle yavşaklık yaptıklarını görmedim.
milliyetçi olacağız derken salak salak insanları yaftalıyorsunuz.
dava edilmesi gerekir.
daha da ileri gidiyorum, bu basın organına almanya hükümeti tarafından tepki gelmezse savaş sebebidir.
bir devlet başkanına yapılacak şey mi lan. ne demek kardeşim ya. muhalefetin ve nefreti göstermenin de bir adabı olur. bunların yaptığı saf ve öz o. çocukluğu başka bir şey değil.
Sadece muz sokma vakası mı?

Adamlar bağıra bağıra TSK’ya TERÖRiST benzetmesi yapıyorlar.

siz gelmiş burda hâla Türk askerine terörist diyenleri korumaya çalışıyorsunuz.

Lan bende tayyibi sevmiyorum, konu burda Tayyip mi? Siz olayın hangi boyutu taşıdığını fark etmiyorsunuz herhalde.
Erdoğan'ı her ne kadar sevmesem de çok güzel olmuş. Adam zaten türk olmadığını açık açık belirtiyor. Evet
yapsınlar aynısını merkel'e de herkes rahatlasın ama sanırım zamanında bu kadar olmasa da yandaş basın merkel için böyle birşeyler yapmıştı diye hatırlıyorum yanlış da olabilir tam emin değilim.
Yukaridaki resim orjinal degildir, fotosoptur.
Kafa rte'nin olmasina ragmen, vucut merkel'e ait.
Gotunden tanidim sansolyeyi.
ne kadar yaptıklarını takdir etmesekte adam türkleri temsil ediyo ve bütün söz hakkımız onda
orospu cocuklugundan baska bisi degildir.
kemalistleri mest eden görsel diyerek olaya atatürkü dahil eden sözde vatansever zürriyetlerin ebelerini atatürk siksin..

diğer taraftan erdoğan hemen alman arabalarını terkedip yerli arabaya binmelidir..
terbiyesizliktir.

dışişleri bakanlığı ne iş yapmaktadır?

kimse türkiye'nin cb makamına bu hakareti yapamaz. burası suudi arabistan değil. çadır devleti değiliz.
almanya'da yaşayıp buna tepki göstermeyenlerin de ta amına koyayım. amına kodumun iki yüzlü çakma türkleri.
bakın arkadaşlar Erdoğan'ı seversiniz ya da sevmezsiniz; hayransınızdır ya da nefret ediyorsunuzdur ama ülkenin, yani Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanına yapılan bu orospu çocukluğunu destekliyorsanız siz de orospu çocuğusunuzdur, Türk düşmanısınızdır.
keşke burdaki bordo klavyelilerin cesaretlerinin %5'i akp'li siyasetçilerde olsaydı da koca ülke dünyada bu duruma düşmeseydi.

her ülkeye kuyruk sallarsak olacağı budur.
bugün rusyayla yakınlaşırsın abd basını taşak geçer, yarın abd ile iş yaparsın rus basını makara yapar.

birbirine düşman ülkelerle sürekli farklı yataklara giriyoruz,abartı ve rezillik de olsa herkes tepkisini gösteriyor bu duruma.
istemsiz gülmeme neden olan karikatür.
Başlığı görünce trol sanmıştım.
Daha fazla bakamayacağım.

edit: rte'ye istediklerini yapıp buna sanat diyebilirler, ancak arkasında türk bayrağı varken ve bu herif ne yazık ki türkiye cumhuriyetinin başındayken yaptıkları artık çizgiyi aşan bir terbiyesizliktir.
merkel'e de aynisini istiyoruz. merkel'de de kocaman popo var, muz ufak kalır ona.
eğer gerçekten alman hükümeti bu konuda birşey yapmıyorsa,akp'nin vereceği tepkiyi merakla beklediğim durumdur.
Sanat Erdoğan'a hakaret ermek için midir? Eyy Almanya sen kimsin ya?
yanlış hareket. mizah veya sanat böyle birşey değil.
Bundan önce viyana kapılarına mı dayanmıştık bu sefer berlin kapılarına dayanırız.
en azından sanat tarihine adını yazdırmış oldu.
türk bayrağını yakan israille hala ticaret yapan siyastçiler ve yakınlarına anlatın derdinizi.

burada kastığınız milliyetçiliği ''türk milliyetçiliğini,her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık'' diyen
andımızı kaldıran,kurumlardaki tc kısaltmalarını indirten bir adamdan bahsediyorsunuz.

almanların yaptıkları rezillik, onların da amk gelip burada kendileri gibi partizan şekılde düşünmeyen herkese küfür edenlerin de anasını sikeyim.