bugün

Şahsımın zaman icinde gözlemlediği ama kasimpaşali tayyip'e konduramadiği, "yok canım değildir. Bana öyle geliyordur" dediği ama son devlet Bahçeli'nin başbakana 'Esfel-i safilin' (cehennemin dibi) demesi ve hemen ardından Kemal kiliçdaroglu'nun "ana bacı" karıştırması karşısında ve buna benzer çok sert çıkışlar karşısında başbakanın asla olayı buyutmeyip "kendi terbiyesizlikleri" falan gibi kasimpaşaliya yakışmayan bir tavıra bürünmesi durumudur.

Benim bildigim kasimpaşali ya "adres ver geliyorum" der, ya da "çık lan mekanın dışına" falan der. oluyor mu böyle geri fites.
doğru tespittir. bu hareketleriyle ülkücü gençleri anımsatır, kimse bir şey demeyince kurt azarı yiyince kuzu.
ara sıra kasımpaşalı değil, şişli'li, bazen mağdur, bazen mağrur, bazen laik, bazen dinci, bazen demokrat, bazen milliyetçi olur. hedefindeki tek şey, o meşhur tramvaydan inilecek durağa, yani menzile ulaşmaktır. (bkz: amaç aracı helal kılar)
bu ara sıkça görülmüştür.
(bkz: Höt deyince al sana göt diyenler) kendisi bu sınıfdandır.
Hani sen vermiştin emri! Hani bir daha ihlal olursa yine düşürecektik!

Noldu? Abd sen yerine ypg yi seçince, sığinacak bir kucak! Mı arıyorsun şimdi? Sen cumhurbaşkanımısın? Yoksa hükumet sözcusümüsün? Uçak vuruldugunda ilk açıklamayı yapmak sana mı düştü?

Ülkeyi resmen dünyaya rezil ettin.
Patriotların kumandası da bizde olcaktı ama nato kuvvetlerinde oldu.

Nato'nun libya'da ne işi vardı ama sonra nato libya halkını korumak için oraya gitti.

Pkk'yla görüştüğümüzü ispat etmeyenler şerefsizdir dendi ama devlet görevlilerine ben yetki verdim sıkıntısı olan bana gelsin oldu.

Bu durum da bunlardan biridir.
güncel Önemli Başlıklar