bugün

iki gün önceye kadar Kerbela'ya benzetilen Banyas'a kimin saldırdığı ortaya çıktı. Ama babası meçhul ulusal basından haber çıkmadı. Oysa ki küçük enişte bu insanlık dramına sessiz kalmamış bunun bedelinin ağır olacağını söylemişti. Kimin yaptığından da son derece emindi. Her nedense sivilleri katleden suriye ordusu alehine propaganda unsuru olarak kullanılsın diye -her zamanki gibi- orada katlettiği insanların cesetlerini toplamayı akıl edemedi dolayısıyla dünya basınına servis edilmesini sağladı. Hala Esad zülmü masallarına kanıp suriye halkının israil bombaları ve amerikan müdahalesiyle refaha kavuşacağını düşünenler ya saftır, yada insanlıktan yana taraf değildir.
yalancıyı dındıklamadıklarından ötürü ortaya çıkan durum.
yiyenlerin ne kadar aptal olduğunu ortaya koyar.
israilden ödül alan esad değil erdoğandır. suriye'nin iç savaş ile mücadele ederken israile saldırması beklemek salaklıktır. siyonist rejimi korumak için kürecik e füze kalkanını kuranın, natonun olası suriye mudahalesi öncesi israille barışanın kim olduğu da ayan beyan ortadadır.Lakin bunları dile getirmek abd ile uyumlu islam taraftarı, dinci gerici yobazizm yanlılarının işine gelmez.
esad a inanmıyorsunuz defolun gidin yanına demek te neyin nesin kimin fesidir.

bu ülke binyıllardır benimdir ordan burdan gelmedim ve objektif isem objektif davranırım.aslında esada muhalif olan gidin savaşsında ülkemizde dezenformasyon haber yayınlayanlarda azalır. israil suriyeye saldırır ses yok amerika ıraka saldırır ses yok .
daha düne kadar filistine afrikaya yardım toplayan rantçılar nerede tabiki suriye için bu sefer çalışıyorlar.

daha 4 yıl önce halep te fenerbahçe ile maç yapılırken esad katliamcı değilmiydi ne olduda şimdi birdenbire sözlükte meydanlarda dönekler çoğaldı.

a.q ne iş bu ya ne iş biri açıklasın nedir bu amerikan ve israil sevdalısı olmak,

1.dünya savaşında almanya hayranı olma yüzünden koskoca imparatorlugun milyonlarca kmkaresini kaptırdık. 2. dünya savaşında yine almancı politikalar yüzünden az kalsın göte geliyorduk son birkaç ayda almanyaya verilen desstek çekildi yoksa savaş tazminatı diye yunanistana verilirdik.

kore savaşı başladı kimi ilgilendiriyor elin komünisti ile emperyalisti arasında taraf olmak neyin nesidir gidip savaşıyorsun, herkes cepheden kaçtı bizim gencecik fidanlar kunuride cepheyi terketmedi binlercesi hayattını kaybetti bazılarıda halen gögsünde anlamsız bir savaşın madalyası taşıyor.

soğuk savaşta çevren hepsi sovyetçi bizimkiler yine amerikancı oldular amerikana küfredenler komünistler diyerek öldürüldüler hatta her ilde komünistle savaşmak için amerikan dostluk dernekleri kurdular şimdiki cemaatçiler tarafından.

bana ne suriyeden bana ne ıraktan dünyanın salağı biz anadolu halkımıyız ..

israil suriyeyi bombalarken neden sesiniz çıkmıyor amerikan ırakı bombalarken neden sesiniz çıkmıyor sözde dindar amerikan uşakları..

not: başbakana bu konuda sözüm yoktur bu ülkede büyük bir oranda seçilmiş birbaşbakandır ve halkın desteğide arkasındadır .. sözüm kendini maydanoz sanan her konuda tuzluğu elinde kan siyaseti ve ticareti yapan sözde dindarlaradır.