1. 1.
  bu 19 mayıs'ta da her zamanki gibi bahane edecek bir şey bularak (ki bu kendi sebep olduklari bir katliam) gerçekleştirdikleri durumdur. bir klasiktir.
  3 -2 ... orusbunun evladi
 2. 2.
  bu sene ne bahane bulsak da gitmesek diye düşünürken somadaki facia hızır gibi yetişti bunlara da gitmekten kurtuldular. gitmeyin efendiler, biz gideriz size gerek yok.
  3 -1 ... gercekleri soylerim
 3. 3.
  somada ki faciadandır büyük olasılıkla. böyle küçük olaylara takılmak yerine iş güvenliği ile ilgili hükümete baskı yapmak doğru olandır. böyle şeylere takılanlar ismini kendi kendine koymuştur zaten.
  (bkz: nick entry uyumu)
  -4 ... sencerg
 4. 4.
  misafirlikte fazla durulmaz zaten. onlar için hiçbir zaman da misafirlikten öteye gitmeyecektir orası.
  ... cimbom gulerek yurur
 5. 5.
  beklediğimiz hareketlerdendir. şaşaırmadık, böylelerinden beklenmez zaten. vatanseverlerin katıldığı günlerdir, vatan hainlerinin değil.
  4 -2 ... unsuzdusunur
 6. 6.
  gitmemişler çok da iyi yapmışlar. Törenlerle, anmayla adam olsaydı bu ülke 90yıldır yerinde saymazdı.
  4 -6 ... teheze
 7. 7.
  şaşırtmamış durumdur. onlar ahmet kaya nin ve bilimum pkk lıların ve vatan hainlerinin mezarlarını ziyaret etsinler. bize sorun yok.
  1 -2 ... karikecimo
 8. 8.
  sonuna kadar haklıdırlar. saygı göstermek zorundasın. anırmana gerek yok.
  1 -6 ... arkasina bakmayan adam
 9. 9.
  (bkz: atatürk ün en huzurlu 19 mayıs ı)

  istenmeyen misafirin gelmemesi mutluluğudur.
  1 ... teflon
 10. 10.
  Törenlerle anmayla ülke adam olsaydı ülke 90 yıldır yerinde saymazmış. Ulan siz ne şerefsiz heriflersiniz. Atamız lan o bizim a-t-a-m-ı-z. Fatih sultan mehmet gibi kanuni sultan süleyman gibi Atatürkte bizim atamız sevdiğimin kılları. Madem anmayla törenle birbok olmuyor birisi öldüğünde kuran okuma arkasından dua etme cenaze namazı kılma bunlarda bir tören kabeye gittiğinde bok varmış gibi şeytan taşlama. Daha birton sayarm sana serefsiz.
  1 -3 ... gkhngltkn74