bugün

görsel

Büyük günaha giren ak party fanlarıdır.
Kaç tane bira var orda, bir iki üç...ohooo torbada da dolu.

Ayrıca içmişler içmişler üstüne soda içiyorlar bastırsın diye.

Bunları derhal türgev eğitim kampına almak gerek.
Sokakta içki taşıyan birini görseler saldıracak olan Akkefenlilerdir.

Bu elalemi elitistlik, rahatlık Ve laiklik ile suçlayan akpliler emin olun suçladıkları insanlardan daha rahat, daha laik takılıyorlar. Sadece gizli kapaklı yaptıkları için görmüyoruz. Yoksa kendileri de böyle ot gibi yaşayıp ölecek kadar kamil değiller.
(bkz: şehadet şerbeti)
(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)

bu sefer ümmet bir adım önden gidiyor.
Camiide dansöz oynatan zihniyetin demo sürümü..

Pro sürümünde, alkolun yanı sıra zina, ve uyuşukluk veren maddeler var..

Ama olsun, hüloooğğğ..
o zaman gılışdar istifa etsin.

kim parasını verirse onun türküsünü söyler onlar.
Bi de duvarda osmanlı tuğrası var. Duble gunah.
kafalar güzelleşince çıkışta taksime tramessi avına gitmiş olmaları muhtemel tiplerdir. hangi anlamda av ama bilemem orasını evvelki icraatlere bakınca iki türlüsü de garipsenmez..
Biz de bu kadar yıldır diyordukki yahu bir insan ayran ile sarhoş olur mu? Ne biçim insanlar bunlar diye. Meğerse gizliden çaktırmadan biraları da götürüyorlarmış.
hahahahaha hiç şaşırtmyan fotoğraf.

bunların olayı bu zaten. birilerine biat etme arzusu ile kendi iç dünyaları arasında sıkışıp kalmaları. ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor. güçlü bir figür olarak gördükleri sözüm ona bir tipin peşinden gidiyorlar şimdilik ama ideolojiyi kapmamışlar, o önemli değil zaten bunlar için. şu anda bu ülkede güçlü görünümlü kim? fotoğrafta bulunan duvara asılmış zat.peki bu zat'ın ideolojik düşüncesi ve tavrı nedir? (bu konu çok tartışılabilinir ama genel olarak hatları belli) peki fotoğraftaki tipler ne yapıyor? dimi! gerçekten çok uyumlular. işte bu fotoğraftaki köpeklerle aynı ülkede yaşamaya çalışıyoruz ve her gün birilerinin başına da bela olabiliyorlar. ipinden kurtulmuş it gibiler. hapçısı, balicisi, esrarcısı, tinercisi var hep bunlar dolu dolu ama sorsan ki en sıkı o duvara asılmış olan tipin takipçisi * * ! daha dün bir tanesi ile tanıştım oradan biliyorum.
Hahahahaha zorrrt. Mk yaratıkları. Dünyada bol bol giyin zaten kefeninizi, cünkü ölünce ne kefen ne toprak kabul edecek sizi!....
sahalarda görmek istediğimiz akp'lilerdir.
için sıçın sevişin olm ne günahı.
rte sempatizanlarının içki içmediği sanan geri zekalı beyanı. evet.
yobaz, tecavüzcü, fırsat bulsa kafa kesecek tiplerdir.

para için ana babasını satarlar.

akp'nin genel çoğunluğunu oluştururlar.
(bkz: tezat) ve (bkz: pragmatist)
Akgezenler hahaha yalnız tablo değil dokuma halı.