1. 1.
  yalan gibi söylenti. şimdi şöyle akp'nin yapısı itibariyle bir mevkiye gelebilmek için gururdan taviz vermek gerekir. bunu akp'lilerde kabul eder.

  fakat bakanlık gibi bir mevkiye gelen insanda artık başbakan'dan tokat yemez, bu kadar da değil, en azından basar istifayı.

  eğer söylendiği gibi sineye çekme gibi bir durumu varsa ortada daha büyük skandal vardır. yani karşılığında ne alabilir ki insan böyle bir şeyi sineye çekebilmek için?
  1 -3 ... kompetan
 2. 2.
  peki; şak ! sesi neydi diye de merakta bırakan yalandır.
  1 ... teflon
 3. 3.
  niçin suat iki tane çakmamış suratına? biri bana tokat atacak bende öyle sus pus olacağım öyle mi? patlat iki tane tokat, fırlat balgamıda suratına çık git.
  ... goliaht
 4. 4.
  (bkz: tokatlamak)

  adeta my boss hot spank gibi bir sey bu..
  1 ... fosso necdat
 5. 5.
  tartışmalı bir yalandır. olayın her iki muhattabı da durumu yalanlamamaktadır zira.

  yaşanmıştır demiyorum, ama tek adam iktidarında yaşanabilecek bir durumdur bu. hem fiziksel şiddet olmasa dahi, rte'nin kapalı kapılar ardında tüm kabinesine giydirdiğini, azarladığını bilmeyen yok. mobbing'in dibine vurulmasına rağmen kimse sesini çıkarmıyorsa, bir adım ileriye gidilip fiziksel şiddet boyutuna gelince de çıkarmayacaklardır. çok da anormal bir durum değil yani.
  1 ... nitasi
 6. 6.
  tokatlamıştır yahut tokatlamamıştır, ayrıca tokatlasa ne olur tokatlamasa ne olur herifçioğlu bizi yıllardır tokatlıyor.
  tokat yazmaktan takat kalmadı.
  ... dragonhead
 7. 7.
  Yalan söylemekten başka ellerinde hiçbir şey olmayan sığırların yeni performansı.
  -2 ... kirmiziprezevatifliadam