bugün

mükemmel(!) türkiye'nin hiçbir sorunu olmadığından sevgili mükemmel(!)başbakan tayyip erdoğan'ın sigara ve langırt yasağından sonra getireceği yasaklardır.

(bkz: türkiye'de kilo sorunundan dolayı ekmek yemek yasaklandı.)
(bkz: ekmek fırınları tüm türkiye'de kapatıldı)
(bkz: gizlice ekmek yerken yakalanan bir kadın para cezasına çarptırıldı.)

edit: gündemden haberdar olmayan zavallılar ancak yazım hatalarıyla ilgilensinler. ilgilenin anacım.
edit: madem langırt yasak rte ve kurmayları kameralar önünde langırt oynayıp bir ceza almazken ve halka örnek oluştururken, halk oynadığında ceza kesme hakkına da sahip olmayacak.
(bkz: imamın dediğini yap yaptığını yapma)
(bkz: rte sigaran var mı haci)
ülkeye alkol girişini ya da ülkedeki alkol üretimini yasaklamasıyla devam edecektir. * *
gece mekanlarinda sigaranin yasaklanmasinin hemen akabinde alkol alimininda yasaklanacagi gercegidir. sonucta sarhos oluyoruz degil mi? sarhos olunca biz insanlar napiyoruz, oraya buraya bagirip cagiriyoruz, kariya kiza erkeklere bagiriyoruz kafa yarip cam kiriyoruz ve bunlar alkol almayanlar icin tehlikeli.
daha sonrasinda trafikten araclar kalkacak. benzine gunde 23562752291 zam gelmesinin sebebide bu degil mi zaten. arabalarin eksozlarindan cikan dumanlar arabasi olmayan insanlari kotu etkiliyor.
sonra hadi alkol yok, e arabada yok. tum gun bos bos evdesin, 3 cocukta yapmissin, e bide zaten kilolusun gunde 4 5 kere egilme kalkma hareketi yap bari adina biz namaz deriz.
(bkz: alkol)
ya bi siktir git. başlık açmayı öğren öyle gel şeklinde cevaplanacak sorudur.

(bkz: soru şeklinde başlık açmak)

(bkz: beni altıncı neslin kadınlarına emanet ediniz)

(bkz: #5687564)

not: langırt yasağını rte değil 1968`de yürürlüğe giren 1072 sayılı rulet, tilt, langırt ve benzeri oyun alet ve makineleri hakkındaki kanun yasaklamıştır. bilip bilmeden her boku rte ye atmak da biraz kolay muhalefetçiliğe giriyor.
gayet makul bir başlıktır. tarafımca, sıranın biraya gelmek üzere olduğundan endişelenilmektedir. Sigarayı bırakıp paketlerini bana yollayın diyen saygıdeğer başbabakanımızın, bu kez de birayı bırakıp son şişeleri bana yollayın demesinden korkuyorum. bir şişeye 20 kuruş desek...
benim tavsiyem şu: önce kafası güzel olanların başlık açmasını yasaklasın.

bu arada başbakan "lagırt" diye birşeyi mi yasaklamış ayol*.
(bkz: uludağ forum)
aynı oranda zam ile işçi ve memur maaşları, asgari ücret, öğrenci burslarına da el atması gerekmektedir.
tabi hayal ama bir öneri.
madem ki her boka devamlı zam geliyor alım yapılabilmesi için toplumun %80 inin içinde bulunduğu gruba da zam şarttır.
sigara pahalı hocu ota takılalım başlar artık, hap bile 5 lira delirdimi bu adamceğiz...
ben biliyorum aslında neye el atacağını da, sözlüğü hukuki olarak zor durumda bırakmamak için söylememeyi tercih ediyorum.

fakat bu işin ucu alkole kadar gider. alkol de yasaklanır yakında. başbakanımız kullanmıyor ya, ondan onu da yasaklar.

hatta metal konserleri de yasaklanır. metallica artık gelemez, rock'n coke yapılamaz. böyle uzar gider bu.