1. 1.
    kek kalıbı beyanı.
    bir rte gider bin muharrem gelir çomar, peygamber mi bu adam.

rte seçilmezse bedelini ağır ödeteceğiz
    6 -3 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    'MÜHÜR kimse Süleyman odur' gerçeğini bilmeyen bir malın Türkiye'yi tehdit etmesi durumu.

Tayyip düşünce hepinizin 7 sülalesini ortadan kaldıracaklar merak etme sen. Selam verdiğiniz bakkala kadar...
    14 -2 ... alkolik oldum
  3. 3.
    Ak partiyi destekliyorum. Erdogan a oy verecegim. Seçilir secilmez bilemem. Ama secilsin isterim. Ama şu görseldeki twit ile zerrre kadar yakinlik kuramıyorum. Çok yalnış. Git oyunu kullan kardeşim. Bedel falan ödetmek boş işler bunlar. Tamamen galyan kin ve nefrete sürüklemek bence.
    6 -9 ... gogocu
  4. 4.
    Bu lafın sahibi olan salak, geçen sene verdiğin evet oyu sayesinde o dediğini yapamayacaksın.

Cumhurbaşkanı’na öyle yetkiler verdiniz ki bir seçim değişikliğiyle devletin bütün unsurları yeni seçilen kişiye biat etmek “zorunda”...

Siz sokağa çıkıp iç savaş provası yaparsınız, karşınızda çok güvendiğiniz adamları bulursunuz. Tek adamlığı siz getirdiniz, inşallah çilesini de siz çekeceksiniz...
    7 ... ateistvaiz
  5. 5.
    rte nin % 50 kesim dediği kişiler ortama çıkarsa olabilitesi yüksek durumdur. evet...
    2 -2 ... cihaner
  6. 6.
    Askerde bunu çok döverdim ben.
    Salağın tekiydi.
    5 ... templier
  7. 7.
    Hem mısır'daki ihvan hem de suriye'deki ışid olayları niye iyi oldu biliyor musun?

Radikal islamcılar'ın ne olduğunu bütün dünya gördü.

Tut ki 24 haziran'da rte kaybetti ve bütün orklar sokağa çıktı, seküler kesime karşı şiddet uygulamaya başladı. Senaryo bu, düşün... Ne olur biliyor musun? Zaten bütün dünyanın gözünde diktatör konumuna gelmiş pek kıymetli reyizin tescilli katil sıfatı kazanır. Seçimi kaybedince kendisine bağlı kesimi kullanarak iç savaş çıkartan biri olur dünya kamuoyu nezdinde.

O an rte'nin bırak siyasi, sivil yaşamı bile biter. Sizler de savaş suçlusu olarak hapiste çürürsünüz.

Bu işler öyle asarız, keseriz ile olmuyor.

Ruanda, mısır, libya, suriye örneklerine bak.

Aslında herkesin işine gelir, çakma halifenizi kendi ellerinizle bitirmeniz....

Sonra kafasız deyince kızıyorsunuz.
    7 -4 ... mitolojide kokorec tanrisi
  8. 8.
    Tarih boyunca senaryo aynıdır. Ülkede karışıklık çıkarsa o dönemin conileri gelir kimseyi ayırmadan herkesin bacılarına kayar. Ha benim bacım yok diyorsan iç karışıklık çıkarabilirsin buyur.
    ... yok herif
  9. 9.
    makarna tüketimini artırıp seküler kesimi dara mı sokacaksınız?

tam olarak nasıl olacak yani?
    1 ... artificialhuman
  10. 10.
    bedelini ağır ödetecekmiş. etinden korkanın kemiğini siksinler.
    3 ... ilkelmonologemekcisi0