1. 1.
    son derece haklı tespit. ahlaksızlığın kol gezdiği günümüzde islamın temsilcilerinden başkanımız olmasa laikliğin getirdiği sistemle çocuklarımızla baş edemezdik.

rte olmasa çocuklar kuran kursuna gidemeyecekti
    1 -8 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    90 lı yılların başında mahallece kuran kursuna gitmiş benim neslimin çürüttüğü iddiadır. gerçi ellerinde meşaleler ve mızraklar ile laikler bizi kovalıyordu ama kaçıyorduk işte..

rte o zaman nerede ne yapıyordu bilinmez.
    16 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Cahil bir takım insanımsı kişilerin uydurduğu tespit.
    1 ... hzpikachu
  4. 4.
    siktir lan. 90 larda az mı dayak yedik hocadan kuran öğrenirken.
    en azından biz dayak yiyorduk, rte sayesinde kursa gidenler tecavüze uğruyor.
    8 -1 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    Utanmasanız rte olmasa müslümanlık ilan edilmezdi diyeceksiniz!!!
    2 ... kavunlu dondurma
  6. 6.
    ensar vakfı falan da geldi aklıma da neyse.

90'lı yıllarda kuran kursuna gidenlerdenim ben de. hortumla dövüyordu hem de ibne. öyle bir durum yok yani, herkes gidiyordu kurslara önceden de.
    2 ... lagavulinvebazlama
  7. 7.
    çocukken kuran kursuna giden biri olarak söylüyorum, yanlış önermedir. zira o dönem demirel hükümeti vardı. sonra çiller hükümeti vardı. erdoğan hükümeti geldiğinde lisedeydim ben.
    ... petrauskas
  8. 8.
    kuran kursu yok diye ağlayıp din kardeşlerine "ibne" ve "alkolik" diyen gevşek ağızlı iftiracı çomarların iddiasıdır. dinimizi savunduğunu zanneden bu zındıklar işte dinin baş düşmanları aslında. g.t olunca hemen ağızlarından lağım akmaya başlıyor tek hücrelilerin *
    5 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    "allah rte'nin yüzü suyu hürmetine islâmı indirmiştir" deyin artık da bi final yapın amk!
    yoksa "rte tek ilahtır"a kasar gidecek hadise.
    1 ... 0fu0
  10. 10.
    Bilişim çağı (2000+) öncesi dönemde taşrada ve kent varoslarında özellikle erkek çocukların vazgeçilmez yaz aktivitesiydi kuran kursları. Bunu 25 yaş üstü herkes teyit eder zaten.

O günlerin varoş muhafazakar gençleri arasında ise küpeli- dövmeli genç dövme çomarlığı çok yaygindı mesela. Bugun onların cocuklari küpeli ve dovmeli. Yazık. Kan terliyor babalarinin iskeleti.

Bundan 30 yıl sonra kuran kursuna gidecek çocuk bulabilecek misiniz onu düşünun bence.
    ... gaspirali