bugün

kesinlikle doğrudur, ancak sayın devlet başkanımız haşa peygamber değil, onun yolundan giden bir kuldur. bu arada bu solcu zihniyet yüzünden amatem de yatacak yer kalmamıştır.
yerınde tespıt,sıyasetden öte suan sokakda açım dıye gezen adamın ya arabası ya da hatrı sayılır parası var.
Adam hıc yurt dısına cıkmamıs ki amk,o kadar guzel bı ulkede yasıyoruz kı bızım ınsanımız cıdden gormemış.
Ulkenın suan kı durumu cumhurbaskanımız rte nın başa gecmesı ıle gelmıstır cok da ıyı olmustur.
Mıllet olarak keyfe kedere o kadar duskunuz kı oturdugumuz yerden bı kemalıst de olsa sagcıda olsa atıp tutuyoruz,bu cekememezlıkden gelır.
Bı de şu solcu kesım , bunları alıp bı odaya kapatıp havai fişek patlatıcaksın boyle sonra ayaklarına tuz sürüp kecılere yalatıcaksın.
(bkz: akpli degılım sünniyim)
haberleri izleyin rte bu ülkeye acı ve azaptan başka bir şey vermemiştir, kendi malı götürdü orası ayrı!
(bkz: ayşegül öztürk).
Dogrudur. 1950 yilindan itibaren 30 yil ileriye goturmustur.
rte'nin sonuna eklediği s.a.v. eğer düşünülense açık bir sapkınlıkta olan yazar beyanıdır.

sırf bunları söyleyerek akıllarınca müslümanları rte'ye düşman edecekler.

evvelini ahirini bildiğimiz paralel uşaklar, gönüllü vatan hainleri istedikleri kadar zırvalasınlar. durmak yok yola devam.
cok doğrudur. teknolojide harikayiz, gun gecmiyor ki yeni bir icat cikmasin. sahane bir sanayimiz var herseyimiz yerli uretim. dunya bizim kesiflerimizi konusuyor. uzaya bizim uretip gonderdigimiz uydularla evrenin sirlari çözülüyor. daha ne olsun.
sim city diye bi oyun vardı.. orada zamanı ileri götürebiliyordun.. rte de sanırım orada oyun oynuyor.. ya da bu başlığı açan hala rüyalarda..
seneyi hesaplarken hangi ölçü birimi kullanılmıştır sorusunu akla getiren durum. neye göre, kime göre?
iyi'de bizler emekçi vatandaş olarak buralarda kaldık.
30 sene önceye götürseydi asker hükümete diye pankartlarla gezenler olurdu. hâlâ var ama neyse.
doğrudur. ama bir tek kendisi gitmiş sanırım.

oğlum bizi unuttun?
(bkz: rte nin ülkenin 30 sene ilerisini götürmesi) olarak tanımlansa daha doğru olacak başlık.
kimse kusura bakmasın; düşünen, okuyan, hatta yazan, sorgulayan bir topluluk olarak Türkiye'de hatrı sayılır sayıda insan var. geri kalan milyonlarca insana tv lerde konuşulanların, gazetelerde yazılanların doğru olmayabileceğini anlatamıyorsunuz. ülkenin nereden nereye geldiği konuşulurken, insan hayatının ne derece ucuzladığı, insanların birbirine ne kadar düşman hale geldiği ve gelir düzeyimizin, yaptığımız işlerin ve en önemlisi ahlakımızın ne derece bozulduğunu anlatamıyorsunuz. manevi değerleri ismen muhafazakar olan bu insanların talan ettiğini, bunun da değişim, ilerleme gibi ambalajlar altında değerlerimizi yok edip varlıklarımızı başka insanlara ve en kötüsü de yabancılara satıyor olduğumuzu anlatamıyorsunuz. bu yabancı şirketler ve onlar gibi emperyal davranan politikacı ve iş adamlarının da kalan halka köle muamelesi yaptığını anlatamıyorsunuz. malum cumhurbaşkanı sıfatlı şahıs maneviyatı madem bu kadar ön planda tutuyor, ülke bütçesi kadar parayı ak-saray'ına niye aktarıyor, niye dünyanın en zengin politikacıları arasında ve niye ses kayıtları ortadayken hukukça aklanmayıp yasa ve kurumları kendi ve çevresinin ticari çıkarları doğrultusunda düzenliyor; buna verilecek tek yanıtınız var mı? madem o kadar delikanlı-seviliyor, binlerce koruma arkasına niye saklanıyor; buna verilecek yanıtınız var mı? mitinginde hırsız var diye bağırmanın suç olup, yankesicilerin bu yüzden insanları rahat soyduğu insan; benim 30 yıl neyimi ileri götürmüş ki? kardeşim ben istanbul'u terkettim; yapılandan dolayı, o ilerletme hamlelerinden dolayı, anlıyor musunuz? buna verilecek tek yanıtınız var mı?

size rüyalarınızda mutluluklar diliyorum. ben tek başına birşeyler becerebilen, dolayısıyla siyasi bir destek olmadan ekmek paramı alın teriyle kazanabilen birisiyim. benim gibi yaşam mücadelesine girse aç kalacak yüzlerce adamın, benim ve çevremdeki herkesin hakkı olan paraları cebine indirip kendine harcamasına katlanamıyorum. bu haksızlığa onay verenlere kendi hakkımı helal etmiyorum, hesabının bu dünyada sorulması için allaha her gün dua ediyorum. ama burada kısmet olmazsa diğer tarafını da düşünüyorum. benim kadar düşünülse bu kadarının yapılabilir olmasına da ihtimal vermiyorum. buna söylenecek tek lafınız var mı?

özetle, rte önce kendini iki semt arasında ileriye götürmeyi bir becersin, bir tane yalanı olmayan cümle kurmayı başarsın da öyle konuşalım.
yandaşlar fena halda azdıran yalandır. öyle azmışlardır ki ilk entry'de rte için (s.a.v.) denmesine sadece biri tepki göstermiştir. diğerlerinin rezil halleri ortada...

dinlerine hakaret mi edilmiş, lider belledikleri sucukçu muhasebecisi peygamber yerine mi konulmuş umurları bile değil. sorsan pek dindardırlar!... sizi gidi şarlatanlar, sizi gidi riyakarlar sizi....

hayır, o değil, rte'nin memleketi 30 sene ileri götürebilmesi için, 12 yıldır iktidarda olduğu da düşünülürse, kalkınma hızını geçmişe göre en az iki kat arttırmış olması gerekir ki yok öyle bir şey... dönemindeki kalkınma hızı 1950 - 2002 dönemiyle hemen hemen aynı...

daha sözde pek düşkün oldukları dinleriyle ilgili bir hakarete bile uyanamayan malların hesaptan kitaptan anlaması beklenemez elbette... sucukçu muhasebecisinin yandaşları işte bu kadar anlar hesaptan....
En ağır küfürlerin peşpeşe sıralanabileceği iddaa. Ulan allahınızı şaşırmışsınız
2 sene sonra 'Vay efendim ben ne demişim. Tamamen 30 sene geriye gittik. Keşke araştırmadan böyle düşünmeseymişim.' haline dönüşecek olan önermedir.
gözle görülen gerçektir. chp döneminde inim inim inleyen insanlar artık refat içinde yüzüyor kendi siha larımızı bile yaptık diğerlerini saymıyorum bile.
ülkeyi değil ama genel olarak dünyayı biraz ileri götürmüştür. geleceğin dünyasında dinlere yer yok ve arapları teker teker silerek dünyaya iyi hizmet vermektedir...

ırak, libya, suriye, filistin...

israil ile şu gaz anlaşması meselesini yunanistan'a kaptırmasa tam olacaktı...

edit: ben reis'in yerinde olsam kudüs'ü ortak paylaşacağımız bir anlaşmaya imza atar, filistin'i haritadan silerdim...
görsel
radyo televizyon enstitüsünün 3d filmlerle bizim götürmüş olması aşikardır.
edit:anlayana *
(bkz: milattan önce)
hangi konuda ?