bugün

örtülü ödenekle ilk işi reklam filmi çekmek mi oldu acaba diye düşündürendir.

hayır (bkz: sen cumhurbaşkanısın büyük düşün) diycem, ama neyse...
Tam başlığı açacaktım ki 6 saniye önce açılmış. Duyguları okşamayı iyi biliyor adamlar. Ah birazda halkı okşamayı bıraksalar.
reklamdan anladığımız kadarıyla, çanakkale'de namaz kılmasaydık, 250.000 değil, 125.000 şehit verirdik. ulan gemilere karşı namaz kılınır mı?
çanakkale' den iyi prim yapmıştır. birde sonuna atatürk' ü koymuş. anlayacağınız bi 10 yıl daha ülkenin başında. işin acı tarafı reklam 1:30 dakika gibi birşey. ceplere dikkat edin derim. ve ne kadar islamcı bir devlet olduğumuzun kanıtı olan reklam.
Akp oylarını %37'den %40'a yükseltmiştir. Sondaki Mustafa kemal teması da kemaliz oylara göz kırpma niteliğindedir.
içinde bol bol ulusal değerlerin bulunduğu reklam. Atatürk, şehitler, ezan,islam he birde bunun yanına duygusal müzik... mission completed gelsin oylar.
Beni benden almıştır. Gerçekten kurgusu olsun çekim yöntemi olsun harika.

edit:akepeli değilim
büyük ustaya büyük dünya liderimize yakışan bir reklam olmuştur. atalarımızın yüce çanakkale zaferi sayın cumhurbaşkanımızın şiir seslendirmesiyle hakettiği saygıyı görmüş milletimize çanakkale savaşını çok iyi tasvir etmiş ve şehitlerimiz büyük bir saygıyla anılmış milli duygularımız dahada uyanmıştır. sayın cumhurbaşkanımıza bu güzel şiirli anma reklam filmi için birkez daha teşekkür ediyor kendisini tüm kalbi duygularımla sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
sende, Çanakkalede atalarımızın gösterdiği cesareti gösterip, pkkyla çözüme gideceğine ölüme gitseydin.
açtığım her kanalda karşıma çıkan reklam.
18 mart'ta yayınlarsak seçime daha çok var güme gider, en iyisi biz 20 nisan'da yayınlayalım diye düşündükleri reklamdır.

bir de şu ali ağaoğlu ve recep tayyip erdoğan kendi şirketlerinin reklamında oynamasalar...

edit: düzeltme.
tepki çekecek işler yap, milliyetçiliği ayaklar altına al, ülkeyi iyi yöneteme, ekonomi son yıllarda gittikçe kötüye gitsin..

sonra çıkıp; çanakkale bahanesiyle, insanları etkileyecek dini milli sembolik sözlerle son volüm, tarafsız olarak çaktırmadan partiye oy iste...
vatandaşın helal paraları ile yapılan haram proje. her şeyiniz şekil ve reklam!
Reklam ya da tanıtım adı artık neyse bence tek kelime ile olmuş. Hani kimin parası ile çekildi kaça çıktı bilemiyorum ama prodüksiyon olarak ben şahsen başarılı buldum.

MHP'nin çekmesi gereken reklamı hükümetin çekmesi de ayrı bir gol olmuş. Adamlar 3 senedir bas bas memleketi satıyorlar diye bağırdı ama işte önemli olan sahada ayak basmadik yer bırakmamak değil 90+1 de bile olsa tek dokunuş ile topu 90 a göndermek.
görünce keşke bu adam hiç siyasete karışmasaydı da şair olsaydı en azından ülkede daha büyük saygı görürdü diye iç geçirdiğim, çok iyi hazırlanmış reklamdır.
Erdoğan, "Ooo Mhp oyları, alırım bir dal" amaçlı seslendirme çalışmasını paylaştı.
aynı reklamı mhp yapsa "bunlar şehitleri kullanıyor" denecek reklamdır.
rte siyasete yeni giren biri olsa ve onun türk düşmanı olduğunu bilmesek bu reklam sayesinde kendisine inanıp oy verebilirdik. ama o'nu öyle iyi tanıyoruz ki...

(bkz: milliyetçiliği ayaklar altına almak)
(bkz: reklam kokan hareketler bunlar) dedirten reklamdır.

http://galeri.uludagsozlu...%A7anakkale-reklam%C4%B1/
Lütuf edip reklamın sonuna iki saniye atatürk ü koymuş, seçim yaklaşmasa onuda koymadı ya.
(bkz: allah din vatan Atatürk gelsin oylar)
Samimi olmayan reklamdır. Atatürk için Çanakkale Savaşı'nda Atatürk basit bir subaydı diyenler şimdi bir şeylerin farkına varmış olmalı ki Atatürk'ün resmini de kullanmışlar. Şimdi basar eksiyi mâlum kişiler ama mühim değil. Görünen köy klavuz istemez nitekim. Bırakın artık vatan için canını feda eden şehitlerimiz üzerinden prim peşinde olmayı. Bırakın artık dini imanı bayrağı kullanmayı.
Din sömürüsü yapılan reklamdır.En yakin zamanda yasaklanacağı konusunda bahse girerim.
(bkz: şehitlerimize kelle diyenin oynadığı reklam)
her seçim dönemi mhp oylarına göz dikmek, tepkili saftiriklerin gönlünü almak adına yapılan yavşak hamlelerdir.