bugün

Yersen (Yedi).
(bkz: nasıl kahraman oldum)

her türlü rezilikten kahramanlık yaratıyor ya helal olsun.
helal be.

bu hareketiyle halka 37379398372738 milyon euro borcu kaldı.

yakında öder heralde reisim benim!
Yüzde 25 neki erdoğanın yazlık sarayının elektrik masraflarını karşılamaz .
" rte den habersiz mi olmuş ? " dedirtir.
zam yapmasın, neden yapıyor? enflasyon %40 mı,%40 zam ne anuna koyayım? ak itlerin de beynini filler bafilesin.
yetmemiştir. eksik gelmiştir. daha fazla zam istemiştir.
biletleri beleş tiyatro ama gitmeyin kötü. bu beleş biletli tiyatrolar genelde kötü oluyor.
Kamuoyunun tepkisini gordu halkin nabzini tuttu sonuclari gorunce tutustu tabi her yanı degiştirmesinde ne yapsin. Yoksa tahti elden gidecek buna asla izin veremez.
izin almadan sıçmaya bile gidemeyen adamlar şu siktiğimin zammını rte'den habersiz mi yapmışlar yani?
oğlum gerçekten bu tiyatroyu göremeyen insanların cidden oy hakları ellerinden alınsın.
akp hükümeti, akp genel başkanından habersiz %40-%60 arası zam yapacak ha? iq su tek haneli olanlar için sağlam kahramanlık destanı ama orası gerçek.
https://scontent-frx5-1.x...650120324&oe=5A7B6DE6
ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye yönelik bir girişimdir.
maliye bakanının açıklamasına göre geri çekilen şey zam değildir. maliye bakanına göre yapılan zammın zaten yüzde onbeşi enflasyon farkıydı, kalanıda düzenlemeydi.

yıl bitmeden yeni araç alacaklar eski tarifeden MTV ödeyecek, 2018 itibariyle yeni tutarlar devreye girecekti. bu durumda bu yıl içinde araç satışı artmayacağından kaybeden otomobil şirketleri oldu.
ulan bu cehape çok komik.
tuluat lan bunlar.
resmen kafa yapıyorlar.
ulan böyle güncelleme yapılır mı ?

kemal kılıçdaroğlu: " yap ordan % 40 güncelleme, yerlerse ne ala "
aykut eroğlu: - yemediler, tepki çok fazla.
kemal kılıçdaroğlu: " imzalamıyorum "
aykut eroğlu: - % kaç güncelleme yapalım reis ?
kemal kılıçdaroğlu: " sevinecekleri kadar güncelle "
aykut eroğlu: - çok kahramansın reis.

not: yılbaşından sonra gerçek vergiler peşin ödenmeye başlayınca aktrolleri o zaman bu başlıkta görmek isterim.
mtv'yi siktir edin de gelir vergisi diliminden vuracaklar asıl milleti. mtv muhabbeti ile milleti oyalarken arka kapıdan girip çakacaklar.
100 liralık bi mala 150 tl fiyat çekip bir ay sonra %50 indirim etiketi yapıştırarak gerçek fiyatından satmak...
Bir kahramanlık taktiği.
Tepkileri görerek, zaten aklın havsalanın almadığı, mantığa aykırı kararnameyi, geri göndermiştir.
Ve bir kez daha kahraman ilan edilmiştir.
Bu kadar açık ve net.
milleti mağdur eden de bunlar, sonra tepkiler gelince vazgeçen de bunlar. Sonra da mağduriyetleri gideriyoruz deyip propaganda yapan da bunlar.
Bakınız: "genel sağlık sigortası borçları"
Nabız yoklanır, tansiyon yüksek çıkarsa uzun adam tansiyonu düşürür.
Abdal mıyım neyim bilmiyorum ama bu yüzde kırk zammı ilk duyduğumda bu senaryoyu düşüdüm. AKP sayesinde erenlere karışacağım kaliba.:))
ölümü gösterip sıtmaya razı etmek. yeriz reis biz, tasa etme, keriz milletiz.
kemalistleri üzen gelişme imiş. gerçekten olsa bu ( geri çekilse kabul edilmese ) neden üzülelim mesela ? ki 7-8 gün içerisinde tekrar önüne konulduğunda onaylayacağı bariz iken. bu yandaşları anlamak mümkün değil evvelden onlarca yüzlerce defa örnekleri olan şeyleri hala nasıl olabilirmiş gibi algılayabiliyorlar çok enteresan..

burada bu zammı savunan bazı sosyal ufaklıklar vardı. "bu noymal vatandaşlayı etkilemiyoy ki 2 ayabaşı olanlayı etkiliyoy" diye savunuyorlardı bu zammı. daha zam kabul edilmeden istanbulda faaliyet gösteren dolmuşların tarifelerine yüzde 33 zam yapılmış. 2.25 liraya gittiğim yolu bu sabah itibari ile 3 liraya gitmeye başladım en basitinden. gittiğim yol 8 km civarı. ama mtv ile alakası yoktur dimi veya benzine mazota yapılan zamlar ile. bu ufaklıklar bunlara bile kılıf bulurlar hemen..
Teksaslılar nasıl der bilirsin ahbap.

(bkz: good cop bad cop)
sanki ondan habersiz hazırlanmış gibi süs verilen olay bence .
adamlar konuşmalarını bile ona göre ayarlarlarken kararname geçecek onun haberi olmadan hazırlanacak yersen .
bu memlekette başbakan değiştirdi (seçilmiş )
yine tiyatro .
(bkz: iyi polis kötü polis)