1. 1.
    başlığın tam hali, " rte nin yolunu kesen yeni evli çifte bilezik hediye etmesi" şeklindedir, ali kıran baş kesen kardeşlerim.

tribünlere oynamış akepe genel başkanı.

bence tertiplenmiş bir düğün bu. * gelin ve damat planlı bir şekilde gerçekleştirmiş bu atraksiyonu, planlı yani. gelin, damat akepeli olum.

yoksa neden sayın genel başkanımız kılıçdaşbaş'ın önünü yeni evli bir çift kesmiyor. hiç düşündünüz mü bunu. ben düşündüm, bir cevap bulamadım ama, düşündüm işte.

şov yani. hem bilezik kaç ayar onu yazmamışlar. lan onu geçtim bu tayyip ,"lan n'olur, n"olmaz karşıma yeni evli bir çift çıkar ben de onlara bu bileziği takarım" deyip cebinde bilezik mi taşıyor. he , ne dersiniz dostlar?

koca akepe genel başkanı kuyumcu dükkanı gibi mi geziyor ülkede. ya, neresinden tutarsanız tutun elinizde kalıyor. hem gelin hanım o bileziği beğenecek mi bakalım. belki trabzon burma istiyordu gelin hanım?

ama yok, tayyip ne takarsa onu beğenecek gelin. şimdi bu diktatörlük değil de nedir pasif kardeşlerim? tayyip yeter artık, yeter. çek elini üzerimizden! yoksa hesabını sorarız tayyiipp.

duyuyor musun beni tayyipp, duyuyor musun he, duyuyor musun cevap verrrr! tayyyiipp,, taayyiipppp, taayyyyiiiiiipppppp, taaahhahhüüühüüü!!!

http://www.ensonhaber.com...-bilezik-hediye-etti.html
    4 -3 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    kendi maaşından ise sorun yok. vergilerimden ise hakkımı helal etmiyorum.
    5 -1 ... erectof