bugün

rte'nin an itibariyle lebaleb devam eden kongrede şu kadar büyüdük bu kadar geliştik, biz çok süperiz dedikten hemen sonra yapmış olduğu çağrı.
görsel

uff şimdi siz inanmazsınız videosunu da koyim;
https://twitter.com/dokuz.../1374657876392873985?s=09

edit: bu arada milletin parasını "milli servetimiz" olarak adlandırmış. yani benim cebimdeki paraya kendi parası gözüyle bakıyor adam.
çok ilginç. benimle birlikte mi kazandın benim cebimdeki parayı?
gülümseten istektir. sırf damadın man adasındaki vs hesabının 3 de 1 ini ülkeye getirip bozdursalar dolar 5 liranında altına düşer. bir 3/1 kendisinden bozdursa doları 3 lira civarlarında görürürüz. ama yoook. illa mehmet amcanın fatma teyzenin 100 doları bozdurulacak. gerçi onlarda memnunlar durumdan ya neyse amk..
Salondakiler hiç siklemedi bile hatta sandalye arkasından reis görmeden mobil ile. Dolar bile alıyor olabilirler.
rte bunu yeni değil 20 yıldır istiyor denen durumdur.
ölüyü diriyi siktiler gözü milletin yastığının altına diktiler.

sikilmeye devam canım ülkem.
20 yıldır tek başına iktidar olan şahsın hala ekonomiyi düzelteceğiz diye konuşma yapması olayıdır.
reyiz bu saatten sonra biz bittik, tükendik. artık sen bize para vereceksin biz sana değil.
Reis şimdi de alenen araklama işlemine soyunmuş.. Pes yahu.. Çiftlik bank'ın yöntemini denesin, kesin sonuç verir.. Bizim millete hazır para vaadi vereceksin, hemencecik soyarsın. Bu garantidir, kaç defa gördük..
kimsede döviz veya altın kalmadığı için pek karşılık bulacağını zannetmediğim istek.
bakın yen haberler var.

https://twitter.com/YourA...tatus/1374645990880317440
Yarın bir gün coinlerimizi de ister bu.
görsel
yaw hem paramız yok açız diyorsunuz hem de bizim paramıza göz dikti diyorsunuz. hani paranız yoktu? ne ara hangi dönem biriktirdiniz paraları altınları? sizi nomissiz vicdonsizlar sizi!

görsel
Az önce başlayan kongredir. (bkz:https://twitter.com/Sabah/status/1374639391155494915
yeni bir kandırıldık allah ve millet affetsin vakasıyla sonuçlanabilir.
Arka fonda "Param yok, pulum yok, malım mülküm olmasın ziyanı yok" şarkı sözleri vardı, duymadım.
işine gelmeyince terörist, zillet, çukur; işine gelince benim vatandaşım. Ne güzel böyle ya.
Sizin hiç ettiğiniz paranın yaninda hicbirsey türkiyedeki yastik alti miktari 300 milyar dolarmış size verseler 2 günde hic edersiniz 128 milyar dolar gibi.
Haber linkini de buraya bırakıyorum
https://twitter.com/Sabah/status/1374657762613952512
Yastık altında 100 bin lira borcum var. Onu ne edicez peki üstad?
-oğlum paran var mı?

+var baba ya cebimde dolu para var istemem

-anne para versene dışarı çıkacam.
kötü giden bir ekonomide zor günler için kıyıda köşede saklanan son paralarında alınmaya çalışılması ve ülkenin hepten batmasının istendiği çağrıdır.
1,5 yıldır araba parası biriktiriyorum kazancımın 3 de 1 lik kısmıyla altın aldım.

sonra sayenizde araba almak hayal oldu bende o parayı diş implantlarıma yatırdım sayenizde stres yüzünden hem dişsiz hem saçsız kaldım. şimdi evde gran turismo oynayıp "vay be clio 2 mr motorlu hali güzel yan veriyor suzuki escudo eskisi kadar hızlı değil motor overheat olmamak için devrini kendisi düşürüyor abi japonlar çok akıllı bak işte arabaların arka tarafına yük koyduğumuzda spin atıyor ff motorlu araçlar virajları hız kaybetmeden dönüyor. çok birşey istemiyorum svt mustang bile benim ayağımı yerden keser" diye düşünüyorum hayal dünyasında yaşıyorum anlayacağınız ama ekonomimiz iyi olsaydı ben oyun oynamak yerine amerikalılar gibi pazar sürüşleri yapacaktım ve kendimi bilgisayar oyunları yerine gerçek şeylerle tatmin ettiğim için saçma sapan oyunlara vakit harcamak yerine kendimi geliştirebilecektim grafikerim belki fotoğraf sanatı üzerine çalışarak yeteneklerimi geliştirecektim. kendimi geliştirdikten sonra ise kapağı romanya ukrayna gibi ülkelere atıp mutlu mesut yaşayacaktım.

ülkedeki gençlerin 5 de 3 ü bu şekilde yaşıyor geri kalanı ise nerd olmak yerine içki ve kadın peşinde.
reyiz dolar falan kalmadı artık, sen "dolarları bozun bu dolar 5 lira'nın üzerine çıkmaz artık düşecek" dediğinde bozduk bütün dolarları.*
burada sanırım kendi çevresine söylüyor, yöneticilere söylüyor hadi olum diye.
Şahan Gökbakarin Osman pazarlama filminde Osman'ın eski sevgilisi ve babasına bir ürün tanıtımı yapmisti.birden aklıma o sahne geldi.