bugün

tam "ders alın da bir daha slogan atan politikacıların peşinden gitmeyin" diyeceğim, bir gülme alıyor...
Bence tam tersi olan olay ...
Fetöcü ve pkk lı bir vatan haini olmak istemediğimden gerçekleşmiş vaaddir.

Aksini kim iddia edebilir ki?
Ona vaat değil itiraf denir. Demek ki 16 yıldır memlekette ne yasakların me yoksulluğun ne de yolsuzluğun önü alınamamış. Ahh unuttuk önü alınmıyordu değil mi önüne yatılıyordu. Oysa bu insanlar 2002'de 3y ile mücadele edeceğiz diye iktidara gelmişti (yasaklar,yolsuzluk,yoksulluk)
Tam " süper vaatler " diyeceğim bir gülme geliyor.
16 yıldır bıktık bunlardan ama tayyip Erdoğan yeni biri bir de bunu denemek lazım bence.
Reis'in tek rakibinin yine kendisi olduğunu gösteriyor. Tek rakibi ak parti. Ak parti bozdu, reis düzeltecek inşaallah.
yeni doğanlar için muhtesem vaadler ama biz yemeyiz.
kendini imha edecek olmali. bu vaadler cok ciddi.
Geçen seçimde de şehitler bitecek diyordu.
şizofranik bir vaat.

tayyip, recep karşı.

recep'i nu mücadelesinde destekliyoruz.
yasaklar konusunda ortamın daha da boktan olduğunu söylemek mümkün. alkole yasak, internete yasak, ona yasak, buna yasak. bu ülkede müslüman ve akpli olmamak bile yasak. öyle bir durumda, "fetöcü vatan haini" olarak ilan ediliyorsunuz zaten. sonrası malum işte.

daha yasaklar konusunda hiçbir özgürlük sunmayan akp hükümetinin verdiği hiçbir sözde duracağına inanmıyorum. bu da benim şahsi fikrimdir.
iyimiş. bir de bunları deniyek.
(bkz: ben ikna oldum)
oyum ag bartiye. hulogg.
Yapmayacagiz birakacagiz zaten bizden baska yapan da yoktu mu demek istemis yani. Ancak birakirlarsa biter yolsuzluk ve ona bagli olarak yoksulluk.
Ağam bizimle eğlenir demek isteğim vaatlerdir.
aaa süpermiş, yepisyeni vaatlerle gelmiş..

oh olsun bu iktidara, rte gelecek hepsinin defterini dürecek!

eved.
siyasete yeni atılan recep tayyip erdoğan'ın seçim vaadi.
görsel

bu vaatleri ile ülkeyi 16 yıldır yöneten tayyip erdoğan'ı hedef almış gözüküyor.