1. 17.
    Arkadaşlar bende muhalifim eyvallah ama ; adam miting yapıcam diyor, diyorsunuz ki ; koskoca cumhurbaşkanının istanbul'da 39 miting ile işi ne ? Devlet sorunları ile uğraşsın..

Adam miting yapmıyorum diyor, diyorsunuz ki ; kaybedeceğini anladı yapmıyor hahaha hohoho..

Ne emmeye geliyorsunuz ne gömmeye. Bence iktidar karşıtlığı ile başka bir şeyleri karıştırıyorsunuz..

Bir karar verin yapsa mı iyi yapmasa mı ?
    2 -1 ... ex oriente lux
  2. 18.
    Yalan değildir. iptal edilmiştir.
    (bkz: erdoğan ın istanbul mitinglerini iptal etmesi)
    ... rimi rimi ley
  3. 19.
    Miting yapmayarak doğrusunu yapıyor.

Koskoca cb nın işi yok mu da bşb başkanlığı kovalayacak?
    1 ... flat head
  4. 20.
    allahtan 38 değilmiş yoksa üzülürdüm.
    ... x hayta x
  5. 21.
    Binaliye sordular bunu Binali diyor ki önceden karar vermiş de sonra mı iptal etmiş? (Haberi yok) evet denince de yok ya öyle bir karar yoktu diyordu.

Cumhurbaşkanı çıkmış belediye peşinde koşuyor. Aslında bu evet kaybedeceğinin kanıtı oldu istanbul'u, neden mi?

Biliyorsunuz ki algı şu yöne kaydı imamoğlunun rakibi hem Erdoğan hem bakan soylu... Bu durumda Erdoğan mitinglere çıkıp göründükten sonra kaybetmesi durumunda herkes "Erdoğan kaybetti" diyecekti. Çünkü mitinge çıkan Erdoğan'ın kendisi.

Erdoğan da mitingleri iptal etti. Yani dedi ki, bu işin içerisinde ben yokum Binali yarışır seçilirse kendisi kaybederse kendisi benle alakası yok.

Yer mi Anadolu çocuğu?
    ... keyf kahyasi
  6. 22.
    Seçimleri zaten kaybedeceğini bilen RTE hiç bulaşmayıp, tüm mağlubiyeti Cinalinin üzerine yıkacak. Bu kadar basit.
    ... dinsiz kitapsiz kafir