1. 1.
    Erdoğan'ın dünya tütüne hayır günü programında dile getirdiği açıklama.

Zaten ötv, kdv bilmem ne vergileriyle sigaraya ödenen paranın %82 ila %89'u vergi. sanırım %95'e falan çıkarılacak.

vergi konusunda abartmış olsa da erdoğan'ın genel sigara politikasını destekliyorum. yiğidi öldür hakkını yeme. sayesinde dumansız hava sahaları denen bir şey ortaya çıktı. eskiden temiz hava aramak için biz dört dönüyorken, şimdi sigara içenler içecek yer bulabilmek için dört dönüyor.

birilerinin keyfi için zehirlenmek zorunda kalmamalıyım.

"Biz bu sigara müptelası olan vatandaşlarımızı çok seviyoruz. Onların sigara fiyatlarını arttıralım, belki o zaman bu işten yavaş yavaş kaçarlar diye düşünüyoruz fakat yine de kaçmıyorlar nedense? Ama biz yine vergiyi sigaraya bindireceğiz, böylece de bu yola devam edeceğiz. Özellikle BM, Yeşilay, TÜBiTAK olarak da bu konudaki vergi dışı çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bu mücadelemizi de sonuna kadar devam ettireceğiz."

https://tr.sputniknews.co...sure-daha-kapali-kalmaya/
    18 -32 ... garavel ustaa
  2. 2.
    Reiz zorla Esrar ektirecek millete.
    35 -9 ... karton toplayan cocuk
  3. 3.
    babası düşünmez insanı bu kadar.

ya bırakacaksınız, ya bırakacaksınız.

içiyorsanız da ekonömök kiriz diye ağlamayacaksınız.
    11 -20 ... bittimiacaba
  4. 4.
    gene über zeka işler

vergiyi arttırsan millet sanki sigarayı bırakacak

yaptığı yapacağı

sigara kaçağını hortlatmak

hem devlet vergi kaybedecek

hem denetimsiz sigara girecek

sayısız sağlık sorununuda yanında getirecek ki

sigara zaten sağlıkla alakası olan bir şey değil

bu şekilde kim bilir neler gelecek ????

herkez konuşur akabe yabar.
    15 -6 ... lord of the pilihoz
  5. 5.
    kaçak sigara işi yapan pkkya sponsor olacağız anlamına gelir.
    12 -4 ... temirata
  6. 6.
    bizde ilk seçimde akabeye bindireceğiz.
    18 -4 ... lord of the pilihoz
  7. 7.
    Yıllardır yaptığı şey zaten 1 paket sigara alıyoruz 3 paket de tayyibe alıyoruz.
    14 -1 ... turkmen begi
  8. 8.
    kara para aklama, kaçak sigara ve alkol, vergi kaçakçılığı vs. vergi yükü arttıkça halk bunun bir çaresini bulur ve devletin gelir elde ettiği vergi geliri azalır. devletin başına geçmiş koca koca adamlar bu basit kuralı nasıl es geçiyorlar akıl sır erdiremiyorum.
    8 -5 ... manyak olmaya karar verdim
  9. 9.
    Sigaradaki fiyat artışlarından dolayı tütün seçeneğini değerlendirelim dedik, sigaradan pahalı oldu. George karelias'ı 2019'un başlarında 15 tlye alıyordum kağıdı ve süngeriyle birlikte, şimdi 40 tlye satıyorlarlarmış..
    Hiç milleti düşünüyoruz herkes sağlıklı olsun ayaklarına girmeyin. Sigaradan insanlara takınca bir kısmın desteğini alıyorsunuz diye üstü kapanıyor. Milleti o kadar düşünüyorsan üretimini arttır, işsizliğin önüne geç.
    6 -2 ... git schopenhauer oku gel
  10. 10.
    Elektronik sigarayı zaten yasakladı. Birde normal sigaraya zam..... Huni yokmu huni
    5 -3 ... doctorboom