1. ?.
  (bkz: ayar görmemişler sevinsin)
  2 ... theangelofdeath
 2. ?.
  duymayanlar bi doktora gitsin. Duyulmayacak gibi değil valla.

  -doktor bey ben geçenlerde yanlışlıkla siyanür içtim
  +şikayetin ne
  -daha ölmedim de...
  -1 ... bard of hell
 3. ?.
  küçük siyasi ikbal peşinde koşan küçük insancıklardır bunlar efendim.
  tayyip erdoğan koskoca dünyaya kafa tutarken bunlar acaba elimizde kalan 3500 nüfuslu belde belediyesini tayyip bu gazla elimizden alır mı derdindeler.
  lan iki dakka kaldırın başınızı. türk gibi durun. lütfen, çok değil bak 2 dakika. belde belediyeni kimse elinden almaz, bunun için endişelenme.
  2 ... mirnettin
 4. 0.
  imf'nin kölesi olmayalım...
  amerikan emperyalizmine karşı duralım...
  israil'in yaptığı kıyıma net bir karşı koyuş gösterelim...
  amerikancı hükümet istemiyoruz...
  uluslararası camiada ezik bir rolümüz olmasın...

  evet bizdik bunları isteyen. yapmıyor diye hükümetlere, özellikle de tayyip erdoğan hükümetine demediğimiz kalmamıştı. ne değişti şimdi? venezuella'lı hugo yaptığında hepimiz alkış tutmadık mı benzer durumda? bizimkilerde basiret yok, bunu yapacak göt yok demedik mi? alın işte adam yaptı! hem de ne yapmak! tüm dünyanın gözü önünde, bütün ülke liderlerinin içinde çıkıp aslanlar gibi konuştu. neden bu öfke? seçim için artislik yaptı diyenler, chp'nin anketlerinde bile akp'nin birinci parti olduğunu bilmiyorlar mı? seçimler zaten adamın cebinde ki zaten önümüzdeki seçim belediyeler için partiden çok adaylara oy verilir. akp'yi destekleyelim ya da desteklemeyelim, tayyip'i sevelim ya da nefret edelim, içimizdekileri kustu orda. halkımızın yüksek sesle bağırmak istediklerini direk muhataplarına aynı sertlikte söyledi, yanlış mı?

  hazımsızlığı bir kenara bırakalım, adam iyi yaptı. sadece alkışlanır bu hareket. türkiye batılı emperyalistlerin asla kaybetmeyi göze alamayacağı kadar değerli bir müttefik. sırf bu çıkış için üzerimize gelemezler korkuya gerek yok. israil başta olmak üzre muhatap tüm ülke liderleri recep tayyip erdoğan'ı bizzat arayarak ya da elçi göndererek yumuşatmöaya çalışacaktır. hani hep derdik ya; "rest çekelim lan şu ibnelere"... çekti işte adam, oturup izleyelim şimdi neler olacak. sanmıyorum ki aleyhimize bir sonuç olsun. israil çok kızarsa abd ona buz sürer, merak etmeyin.
  1 ... happylover