bugün

(#4890243) e göre buragin babasi nickli yazarın olma olasılığı yüksektir.
sözlükteki bazı başlıklara ya da kişilere kızıp moderatörden silinmeyi talep ederdi muhtemelen.
kuvvetli ihtimal uludağ sozluk moderasyonuyla papaz olacak yazardır.
(bkz: van minit zall van minit)
her entrysinin sonuna (bkz: one minute) (bkz: lutfen) ekleyecek ve bu sozlukteki rte karşıtı yazarlara dava açmaktan parası bitecek olan yazardır.
sözlükte yeterince troll olduğuna karar vererek hesabı sildirmeye neden olur.

emin ol o baş ağrısı, o mide bulantısı çekilmez.
Atatürk'ü mü kurtarırsın Hz. Muhammed'i mi başlığına girdiği entry:
"ikisini de kurtarmam kurtarıp başıma bela mı alayım"
çoğu yazar ergenekonla bağlantılı olmakla suçlanacağından sözlükteki yazar sayısı epeyce düşecektir.
oğlunu da moderatörcük * yapacaktır. sonra da başlıkçıklarda oğlunun fink atmasını izleyecektir.
şahsımın seovi olmasına sebebiyet verir, nick altı da yalakasıyla şusuyla busuyla dolup taşardı. bir de zannımca sözlüğün büyük bir çoğunluğunun, zirvelere gelip gelmeyeceğini merak ettiği isim olurdu.
yazar değildir olamaz, olmamalı. (bkz: teğet geçti elhamdülillah)
sözlüğü ele geçirip yabancı sermayeye satabilir.

(bkz: greatmountain dictionary)
- moderatör! neden beni başlık açarken 50 karakterle sınırlandırıyorsun? benim için uludağ bitmiştir! daha da uludağa gelmem!
- bana rte diyen ahlaksızdır!
- hergün herkes 3 başlık açsın!
- sansür sözlüğü teğet geçti!
gibi sözlerle karşılaşılması mümkün olaydır.
muhtemelen kendini sözlüğün peygamberi zannedecek, sözlük ortamını davos zannedip, akp' yi eleştiren her entry'e gürleyecektir, annelerine saldıracaktır zavallı yazarların, daha da hıncını alamazsa ergenekondan tutuklatacaktır. taraftarlarını ödülsüz mü bırakacaktır? tabi ki hayır, o ince bir başbakan. onların da sabah kapılarında bir torba kömür bulmaları kuvvetle muhtemeldir. çok güzel yazmışlarsa bim' den bir hediye çeki bile gelebilir.
onun yaptığı entrylere, cevap yazmayan yazarlara muhtemelen şu cevabı verecektir: sözlük yan gelip yatma yeri değildir!
ona cevabım * olacaktır
alternatif olarakta bu olabilir *
ihtimal dahilinde bulunandir.
nick olarak herhalde "kaçaksarayınaltıntuvaletindeniçlenenadam"ı alırdı.
Cok ilginç olurdu. Ben CB olsam ekşide ve burada gizli gizli yazardım kesin. Küfür ve hakaret edenlere hep eksi verirdim. Kendimi överdim ve sonra bana aktroll diyenlere gülerdim. Güzel eğlence. He o sırada ülkeyi kim yönetecek derseniz banane kim yönetirse yönetsin.
güncel Önemli Başlıklar