bugün

Atatürk cumhuriyeti kurmasa seçimler olmayacağı için mümkün değildir.
Şu anki ülke insanlarına bakarsak doğrudur.

Ak parti insanların gönlünde taht kurdu, o tahttan kolay kolay inmez.

Atatürk olsa %25 yinede garanti.
böylesi bir seçim asla gerçekleşemezdi.

zira ak partinin kaderi terakki perver cumhuriyet fırkası ve serbest cumhuriyet fırkasından farklı olmazdı.
ülke kurmuş bir adam(atatürk) vs ülkeyi batırmış bir adam.
Maalesef şuanki durumda çok doğru bir tespit.
herkesin nickinin yanında yaşı yazsa keşke.
Atatürk, neredeyse tamamı daha cumhuriyetin adını bile duymamış, açlıktan hayvan pisliklerinin içinden tohum ayıklamak zorunda kalan insanlarla bir olup ülke kurmuş biridir. sen tut bu adamla milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen, yolsuzluk ve adaletsizliği tavan yaptıran, müslüman olduğu kesim tarafından yerine gelince allah yerine(tövbe haşa) (bkz: tayyibi üzmek allahı üzmektir), yeri gelince peygamber yerine (bkz: tayyibe dokunmak bile ibadettir) konulan adamı bir kıyasla.

ha ben olmaz demiyorum. olur olmasına da cehenneme odun olacağımız da kesinleşmiş olur aynı zamanda.
Birisi şu yazarı uyandırsın.
atatürk olmasaydı, oy verebilecek miydiniz acaba?
görsel
gereksiz tespit.
sahi atatürkün partisi son seçimde kaç almıştı ben unuttum?
gerçekleşir olabilitesi yüksek olan durumdur, çünkü maymun gözünü açtı..!
hmm olabilirde olmayabilirde denklem gibi düşünelim
chp+mhp+sp+ldpvb vs akp =istisnalar hariç atamın kazanacağı versus ve seçim...
tamam ak partili ülkücüyüz biraz karışığız tayyibide azcık buzcuk seviyoz ama atam'ızı satmayız aga!!!!
edit:feto yu unutmuşum o da malum...
milyonları goturduk oyları caldik demiyor da milyonlarin sevgilisiymis rte vay amk oyle olsun.
bugüne getiren Adam'a saygı duymak yerine, sömürgecilere beslenen sevgi oldugu icin evet olmazdı. yazık, cok yazık.
akıl tutulması yaşanan bir ülkede olasıdır. bu nankörlüğün bedelini er geç ödeyeceklerdir.
Gönlümüzdeki yerini kim geçecek peki?
(bkz: cool story bro)
sizi bu halde gördükce rte e ye olan sevgim depreşiyor . daha da bir sevesim geliyor . daha da bir oy atasım geliyor adeta .

durmak yok ayar etmeye devaaaaaaaaaaaam .

sizi gidi internet köşelerinde klavyeye mahkum edilmiş zavallılar siziiii.

durmak yok klavye mahkumlarını ayar etmeye devaaaammmm .

seçimler gelsede bi daha kazansak yaaa .

itler ürüsede kervanımız yürüse yaa .
m.kemal hangi seçimi kazandı ki zaten rte ile kıyas ediliyor.