bugün

SENE 2004.
rahmetli "bozkurt" rauf denktaş annan planına karşı türkiye'de miting yapacak ve halka gerçekleri anlatıp yavru vatan için destek isteyecektir.
üstelik türkiye'de yaşayan pek çok kktc vatandaşı da bu mitinglere katılacaktır.

lakin birileri bu durumdan rahatsız olmuştu.
ve erdoğan çıktı denktaş'a dedi ki;
"git mitingini kendi ülkende yap, ne işin var burada..."

işte böyle.
kendi kanından kendi canından olanın bile mitingine tahammülü olmayanlar, şimdi kalkmış hollanda'ya faşist diyor.
şayet hollanda faşist ise, siz de faşistin daniskasısınız...

sevgili evetçiler.
balık hafızalarınızı biraz zorlayın ve bana sayın denktaş'a yapılan şu ayıbın cevabını verin.
ondan sonra hollanda'yı hep birlikte lanetleyelim.
çark etme uzmanı bir siyasinin 13 sene önce yapmış olduğu eylemdir. bakın bu şahıs zamanında 3.köprüye karşıydı başkanlık sistemine karşıydı hatta en fenası "hırsızlığa" karşıydı.

parmağındaki yüzüğü gösterip "benim tek mal varlığım budur bir gün duyarsanız ki rte zengin olmuş bilin ki haram yemiştir" demişti. şu andaki mal varlığı hesaplanamıyor bile. velhasılı zamanında kendisinin bizzat yaptığı bir şey kendisine yapılınca sesi çok gür çıkmaktadır..
neyse ki birilerinin hatırladığı örnektir.

kendisi tam olarak şunu söylemiştir;

“Denktaş, televizyonlara çıkıp da benim halkımın kafasını bulandırmasın. Bunu özellikle kendisinden rica ediyorum. Şu ana kadar sabrettim. Benim ülkeme gelip de seçim kampanyası yapacağına kendi ülkesinde kampanya yapsın. Bunu özellikle istirham ediyorum”

sen zamanında kktc 'nin bu topraklarda seçim propogandası yapmasına laf söyle, bugün avrupa aynısını yapıyor diye ağlayıp mağdur edebiyatı yap.

yemezler! diyeceğim de, yeriz kardeşim bunu da yeriz. reisçi kitlede araştırma/düşünme/sorgulama gibi özellikler bulumadığı/bulunsa bile kullanmadığı için bu durum karşısında da kafalarını kuma gömeceklerdir.

ilgili olayın haberi aşağıdadır;
http://www.hurriyet.com.t...ne-hic-aldirmadim-5588558
http://www.radikal.com.tr...an-kibrista-anlat-707475/
Iııı şey hmmm ya o zaman yıl 2004'tü biliyorsunuz. O zaman kandırılıyorduk ama artık böyle bi şey asla mümkün değil.

Bakın 3. Havalimanı yapılırken Almanların...
çelişkili rte.
Miting yapmak isteyen kim? Bügün ahmet hakan köşe yazısında çok net anlatmış rte nin planını. Aynen istediği gibide oldu zaten.
ağzından salyalar saça saça akp savunanlar nerededir diye düşündüren başlık.
gelip de bizi aydınlatsalar keşke.
gerçi onursuzluk, karaktersizlik bunlarda o yüzden hiç düşünmeden damlar, yine kudura kudura savunurlar bunlar birazdan..
(bkz: hollanda nın soydaş siyasiye giriş yasağı koyması)