1. ?.
  anlam verilemeyen durumdur. nedense ulusalcı kesim daha çok rahatsız olmuştur. kim ulusalcı kim yahudi yalakası ortaya çıkmıştır..
  2 -5 ... kirmizi baslikli kiz
 2. ?.
  bu adamın son 15-20 yıl içinde kaç kere fırıldak gibi döndüğünü bilen kişidir. önce milli görüş, sonra demokratik lider amerikan ve israil yalakası, şimdi de israil düşmanı öyle mi? insanlar oy vermeye devam ettikçe daha kaç rte görücez merak ediyorum.

  (bkz: rte v3 0b)
  3 -5 ... zubizarett
 3. ?.
  (bkz: bir yönetim biçimi olarak ayar)
  1 ... theangelofdeath
 4. ?.
  (bkz: dışişleri bakanlığı)
  ... no leaf clover
 5. 1.
  ayar sonucu simon peres bile anlayıp geri vitese takmış bu şahıs anlayamamıştır.çünkü davos zirvesinin öncesi hakkında bilgi sahibi değildir, simon peres istabula füze yağsa derken susup oturmasını beklemesi uysallık değil aptallık olur.
  1 ... raindrop
 6. 2.
  (bkz: diplomat olacak abisi)
  (bkz: diplomasi cocugu)
  1 ... pencere caminin bugusu
 7. 3.
  (bkz: aa bu benim lan)

  rahatsızım kardeşim. çünkü saf değilim kusura bakmayın. bu ayar değil bildiğin peres in zokasına düşmektir. bazıları çıkmış emperyalizme meydan okudu dik durdu diyor. ulan adamın avrupaya israil e abd ye satmadığı bir devlet kurumu kalmadı, dış borç 400 milyar dolara ulaştı, rusya doğalgazı azcık kesse kıçımız buz tutacak, pkk ile savaşacak silahı israil den alıyoruz. ermeniler soykırımı tüm dünyaya tanıtıyor bir bir. 20 sene sonra tazminat ödemeye başlıycaz. abd parlemantosundan yahudi lobisi sayesinde geçemiyor soykırım yasası.

  recep tayyip erdoğan dan bir isteğim var vatandaş olarak. sadece fiistin li araplar için ayar verme canım ayarlarını biraz da bizim için ver. farkındaysan arap ülkesinin değil türkiye nin başbakanısın. avrupalıların desteği ve yardımıyla pkk 30 bin türk ü öldürdü. birazda şehitler için ayar ver tayyibim be.

  senin gibi ayarcıları türkler adına ayar verirken de görmek isteriz.
  3 -5 ... delice
 8. 4.
  her zaman bir bahanesi olan kişidir.
  albeni reklamlarında oynasa hiç sırıtmaz. hatta o reklamlardaki bahaneler bizimkinin bahanelerinden daha realist lan, o derece yani.
  2 -2 ... mirnettin
 9. 5.
  peres'in nezdinde kendi iki yüzlü dünya görüşlerinin ayar aldığını bilmelerinden bünyeleri huzursuz olmuştur...
  tayyip'i sev,sevme,(bende sevmiyorum) peres'e ayar verilmesinden neden rahatsız oluyorsun?
  1 ... freewheelin