1. 1.
  atv ve a haber'in ortak yayınına çıkan rte'nin milleti apaçık şekilde aptal yeriine koyması eylemidir.idamın kaldırılması şehit ailelerine sorulmalıydı olması gereken buydu diyor ama o günün akape milletvekilleri topyekün idamın kaldırılması lehinde oy kullanıyor.rte'nin karşısında oturan son derece şerefl,asla ve asla satılık olmayan gazetecilerde "iyide sayın başbakan akapeliler idam kalksın diye oy verdi diyemedi." chp mitinginde "akapeye oy vermiyorum çünkü bir beynim var" pankartı vardı.akapeli seçmenler beyinsiz değil ama rte ye göre hepsi aptal,rahatlıkla kandırılabilecek bir kitle.kanmanıza 2 gün kaldı akapeliler.gidin ve rte yi haklı çıkarın.
  ... avludaki cocuk
 2. 2.
  (bkz: genç chpliler rahatsız)
  3 -4 ... orjinaldeli
 3. 3.
  (bkz: bütün akpliler rahatsız) bu samimiyetsiz şovu anlamamak için kafadan rahatsız olmak şarttır.
  1 -2 ... klauss
 4. 4.
  Son yolsuzluk Skandalının ardından emniyeti rotasyon ile devşirmesi ve ardından mitinglerde insanları hitab sanatı ike aptal yerine koymasidir.
  1 -1 ... gezenadam
 5. 5.
  bazıları yeni fark etse de 11 yıldır devam eden durum.
  ... baygitar
 6. 6.
  bakanların ve çocuklarının içinde oldukları soruşturma hakkında söyledikleriyle bir kez daha kanıtlanan gerçek. deliller ortada iken bile çarpıtmaya çalışmaktan vazgeçmiyor. bunu pişkinlik ve usta bir yalancılık yeteneği sağlıyor. ama, korku ve telaş arttıkça çaptan düşüyor ve aptalları bile kandıramayacağı noktaya doğru hızlı bir düşüş içinde.
  -1 ... zarbut
 7. 7.
  aptal olmasaydik kimse bizi aptal yerine ne koyardi nede koymaya calisirdi. kusura bakmayin ama suc bizde. maglesef...
  ... drneogen