1. 1.
  RTE = recep tayyip erdoğan

  beni dumurlardan dumurlara sürükleyen hadise. bAşbakanın normalde maaşı 9 bin 433 tl dir. peki ayda 9 bin kazanan bir insan 1 yılda 1 milyonuu nasıl kAZANIR. HERKSESE NORMAL geliyor ama bunun aslını merAK EDiYORUM. başbakan bize hizmet etmek yerine kendi cebini doldurmaya mı çalışıyor?. bunun adı emanete ihanettir. benim olan ve heba ettiği tek 1 kuruşun hesabını gün gelir sorarım.

  hadi diyelim ticaret micaret yaptı kazandı. yine yanlış. kardeşim senin işin ülkene hizmet etmek. işini adam akıllı yapıp maaşına talim olacaksın. OĞLUN yurt dışında okurken. biz harc parası bulmak için HAYVANLAR ALIN TERi DÖKÜYORUZ !!!!!
  1 ... efsane yazar
 2. 2.
  başbakanlığın yan gelip yatma yeri olmadığının en güzel kanıtıdır.
  2 -1 ... david addison
 3. 3.
  nasıl savunulacağını merak ettiğim mal varlığıdır, kaldı ki bu servet sadece kendisine ait olandır, kızına, çocuklarına, karısına, başkalarının üzerine yaptırdıkları varsa onları da açıklasın rte, yer mi?

  -duydun mu lan rte'nin malvarlığını?
  +ne var abi?
  -olm az mı adamın 2.3 trilyon serveti var.
  +abi adam zamanında belediyede şoförlük yapmış doğaldır, az bile. illa laf söyleyeceksiniz ya rte'ye, önce biraz düşünün ya, hazmedin şu %47yi.
  -kusura bakma abi, saygılar.
  3 ... veys
 4. 4.
  bütün ailesinin yanında devede kulak kalan mal varlığı miktarıdır. daha oğlu, kızı, karısı falan var. nereden baksan katrilyonluk adam bunlar. geminin borcunu 2 trilyonluk banka mevduatının faizi ile vermeyecekler herhalde.
  ... annttiigs