bugün

garip bir istektir.
şimdi cenazede ne gerek var paralel maralel?

EK: konuşmaya izin verilmemiş. muhtemelen bir bahane bulup cenazeye katılmayacaktır şimdi.
görsel
istediğiyle kalacaktır.

mr erdoğan what a fuck are you doing there?
mr erdoğan please? this is here not for this? mr erdoğan, no? can you put it down this microphone?
boksu; siyasi emellerine alet eden ilk siyasetci olarak dünya tarihinde yerini almak içindir.
zamanında kendisini "sadece doğruları söylediği için" bokstan mahrum bırakan zihniyetin bile konuşma yapacağı bir tören için,

o kadar da mantıksız olmayan bir istektir.

nedense ülke düşmanlarımız kendi liderlerine bok atma konusunda başarılılar sadece.
islam liderliğini ele geçirme projesinin beklenmeyen fırsatı.iş görür.
Cenazesinde siyaset konuşur, paralel yapılanmadan söz eder diye izin vermediler.
bi sus be adam içip içip sevgilisine yazan ergen gibi bir topluluk görmeye görsün..
sırf ne diyeceğini deli gibi merak ettiğimden gerçekleşmesini istediğim konuşmadır. biz biliyoruz mevzuyu da dünya da iyice görsün artık nasıl bir deli ile bir arada yaşamak zorunda olduğumuzu. feto da orada olacak diyorlar çok süper olmaz mı aahshahsjaha
Eyyy Hristiyan alemi görünüz ki Muhammed Ali gibi bir dev bile islamiyeti seçmiştir. Gelin siz de birlik olalım, beraber yürüyelim biz bu yollarda. Diye devam edip şimdi el fatiha diye bitirecektir muhtemelen. O arada paralele de laf sokmadan geçmez diye düşünüyorum. Keşke konuşsa da dünya alem görse diyeceğim de, sonra bu göt kullarının rezaleti görmeden havalanmasını, abuk subuk başlıklar açmasını kaldırmaz benim bünyem.
başlığı görünce kesin konuşmaya izin vermemişlerdir diye içimden geçirdim. bunun krallığı sadece türkiye sınırları içinde geçiyor.
tahmin edildiği üzre ırkçılık ve islâmofobi duyar kasmalı, dünya 5'ten büyüktür temalı bir konuşma planlamıştır.
burdaki gizli tehlike şudur;
bu adam kendini müslüman aleminin lideri ve sözcüsü olarak görmekte. buna ciddi ciddi inanmış. benim takıldığım nokta bu.
faşist bir diktatör olarak ne diyecekti acaba.
http://www.youtube.com/watch?v=Ye67OEtCHZ0
- muhammed her fırsatta beni arar akp için dua ettiğini söylerdi. Bir gün mektup yazmış yine " babacığım çok çalışıyorsun, seni göremiyorum"
Eyyy almanya sen kimsin ya!! Paralel yapıyla savaşımız, ben üniversite mezunu adamım ulann.
adamın bir sporcu geçmişi var, bu gözardı edilmemeli. belki spordan bahsedecekti.
olmamış, büyük kayıp.
güncel Önemli Başlıklar