bugün

yaptığı kahpeliğe müteakiben kınamasıdır. israil'inde cok skinde değildir. kınamakta nedir amk, yapılan şerefsizliğe karşı sadece kınamak, elinden bişey gelmemesi sadece acizliğin belirtisidir. davos'ta çekip gidilmesi biliniyor söz kesildi diye, madem öyle bu gemilere yapılan saldırıdan sonra teyakkuza geç.
enseye şaplak göte parmak siyaseti.
ergen, aklı ermeyen insanların söylemidir. Kanı kaynayan ergenler savaşta savaş diye tutturur. Savaş olsa ebesinin .mını göreceğini bilmez. Başbakanımız gayet stratejik davranıyor, azami gayreti gösteriyor. Siz arkanıza yaslanın, pilot asla uyumaz.

(bkz: stratejik adam recep tayyip erdoğan)
israil= vatandaşlarını öldürürüz.

rte= kınıyorum. kahrolsun.

israil= geminle gelirsen seninle birlikte batırırız.

rte= nota veririm. ehe

israil= yaptığımız harekatı soruşturma izni vermiyoruz.

rte= kınarım bak. ehue

israil= rum kesimi ile ittifak yapacağız.

rte= kınanır ki bu, ehehe

rte'nin birincilik teli almasına sebep olan kınamalardır.

(bkz: hamdolsun)
israil'in de pek umurundaydı.
rte nin kendi çapında yptığı fakat etkisi görülmeyen ve görülmeyecek olan, israil in yaptığı yanlışa karşı oduğunu belirttiği durum.
ıkına ıkına kınanmaktadır israil . ama laftan öteye değeri yoktur.

adam gemini basmış insanlarını katletmiş ama akp hükümeti sadece kınamıştır.
anca kınar zaten.
--spoiler--
adam gemini basmış insanlarını katletmiş ama akp hükümeti sadece kınamıştır.
--spoiler--
aga zihniyete bak. israil gemileri basmış insanları öldürmüş bizimkiler sadece kınamış. halbuse bizde gidip gemi basıp onların insanlarını öldürmeliydik. israil bi orospu çocukluğu yaptı bizde orospu çocuğu olalım. hay sizin zihniyetinize eşşekler işesin.
2 yılda bir yaptığı eylem. hiç bir zaman bu kınamaların devamı gelmedi, devam derken savaştan bahsetmiyorum israil götümüzü keser, kınamanın devamı politik ya da ekonomik yaptırım diycem ulan o da komik...

yani bu durum dayak yemeden önce son bir atarlanmadır gururu kurtarmak için.
israil buna çok üzülmüş bir okadar da kalbi kırılmış ve anında kendine çeki düzen vermiştir.
en iyi yaptığı şey kınamasıdır zaten, en güçlü silahıdır. kına kına nereye kadar? kökünü kurutmak lazım hepsinin, başbakan kınadıkca piçler ortalıkta fink atıyor.
buyrun efendim:
(bkz: rte nin kınaması)
(bkz: israilin götüne kına yakması)
(bkz: rte nin kanaması)
israil'in fazla umurunda değil ama bu kınamalar eninde sonunda işe yarayacak.
resmi bir geçerliliği olmayan eylemdir. ancak kınar ayıplar yeterli gelmez ise "şiddet" ile kınar. türkiye olarak herhangi bir şey yok ama sadece edirneden karsa hataydan sinopa kadar havuz medyasının gazını alıp vatandaşa şov yapar. bugün kınıyorum der 3 gün sonra gider el sıkışır kucaklaşır.