bugün

beklenendir. olm o değil de $u kırmızı giymi$ hatuna bak la. ten rengi yerinde, göğüsler orantılı. vay ya. sıkılır mı lan. sıkılır mı. git ba$kasına sık buna sıkma. ayıp lan.
(bkz: ben kral değilim hizmetkarınızım)
biber gazı sıkarak mı!
halkı susturarak mı!

hangi halkın hizmetkarısınız. orada ki halk başka bir halk mı!
belki de arap olmadıkları içindir!
Polise verdiği acımayın emriyle her gün insanların biber gazına maruz kalma olayıdır. Böyle bir faşistlik zor görülür. Hadi eylemcilere sıkarsın da 3 yaşındaki çocuğa biber gazı sıkan polis bile var, allah belasını versin.
bu polislerin anası , bacısı , akrabaları yok mu ? bizi kovdukları bizi istemedikleri vatanda bizsiz ne yapacaklar aklım almıyor , biz onların çocukları da rahatça gezebilsin diye direniyorken onlar bizim çocuklarımızın geleceğini acımasızca katlediyorlar . sanırsınız ki terör örgütüyüz , sanırsınız ki hiç birimiz bu ülkenin vatandaşı değiliz . ben kendi adıma söyleyeyim kim ki orada bir vatandaşın saçının teline dokunuyor ona iki cihanda da hakkımı helal etmiyorum . yazıklar olsun .
görsel
#Turkey: Here is the picture of Israeli #chemical cops used in water canons to spray at civilians | https://twitter.com/yasem...46234206344577024/photo/1 via @yaseminj
kimyasal kullanmak, alman hastanelerine saldırmak, doktorları tutuklamak rte'nin sonudur.
Evet h2o kullanmaktadır. O da bir kimyasal sonuçta...
israil'den aldığı ve suriye savaşında kullanılmak istenen kimyasalı kendi halkına doğrultmuştur.

kesin bilgidir ve suyun yakmasıda o yüzdendir.
gazeteci sordu, tomalar ne sıkıyor, insanların vücutları yara içinde kalıyor?
vali den cevap, sudan kaçmıyorlar su caydırıcı olmuyor, bizde kimyasal olmayan bir madde koyuyoruz.......
ya bu nasıl bir utanmazlık, bu nasıl bir aymazlık, bu nasıl bir ahlaksızlık, buna inanan adam akp ye oy verip cennete gideceğine de inanır tabi.....
(bkz: solcuların yalan haber yayma alışkanlığı)
görsel
en son suyun içine bir kimyasal katarak insanları yaralamaya çalışmıştır. Bu kadar insanlıktan çıkabilir ancak.
esed'i kınayan birinin yapmaması gerekendir.
Markası jenix tir. Bidonla satılır. Açık satan marketlerde litresi 4.5 tl dir. Te allam ya.
jenix biber gazıdır suyun yakması da bu yüzdendir.
bahsi geçen jenix marka solusyon bildiğimiz biber gazıdır. tabi ki suyla beraber olursa adamın mına kor. nerden biliyorum şöyle ki:

efendim bizim yörede her sonbaharda kırmızı biberden salça imalatı yapılır ev yapımı. komşular imece usulü her gün birine yardım ederek hallederler bu işi. annemden biliyorum malum kırmızı acı biber olunca bunları ayıklarken ellerine kızıllığı bulaşır ve yıkasa bile o kızıllık gitmez ve cildi yakar yaklaşık 3 4 gün kadar.