bugün

içten içe kendi tarafım için çok kayırdım, diğer yurttaşların canını çıkarttım aralarından biri intikam alabilir düşüncesinin başlıca sebebidir. buna örnek olarak ise mersindeki miting günü anasını da alıp gitmesi gereken çiftçinin rte gelmeden gözaltına alınıp, şehirden gittikten sonra salıverilmesi örneği gayet yerindedir.
rte'nin haddinden fazla gezmesi ile doğru orantılıdır.
zeka ve seviyenin düştüğünü gösteren bir başka başlıktır. eleştirinin akılla, mantıkla yapılması gerektiğini bir kez daha kanıtlayan entrylere sebep olmuş başlıktır. çok koruma ile gezmenin insanı suçlu yaptığını bize öğretmiştir, muhalefet liderleri ile ülkenin resmi başbakanının aynı yahut benzer tarzda korunması gerektiğini öne sürmüştür. yahu adam başbakan keskin nişancı da tutar, 200 korumayla da gezer, 50 araçlık konvoyla da gider. biri de kalkıp desin ki kardeşim biz bunlarla uğraşırken 2b yasallaştı, kıyılar beton oldu, asgari ücret enflasyona göre az kaldı, krizden etkilenen halka ve memura tüm ülkeler paket paket açılırken bizimkilerden ses çıkmadı...vs..vs. beğenmiyorsanız, beğenmiyorsak hükümeti, siyasetlerini, programlarını, icraatlarını, kanun çalışmalarını eleştirmek varken bu da ne oluyor aga. tribünlere oynamanın bu kadar zekadan yoksun şeklini de böyle gördük ya helal size aslanlarım. basın küfrü, yürüyün kim tutar.
uc bucuk sayisi ile dogru orantilidir.
ben saydım 5 kişi yetiyor. spartalılar bile 300 kişiydi yahu.
"hizmetkarı" olduğunu iddia ettiği ayak takımından korktuğunun belirtisidir.

(bkz: ayaklar baş olursa kıyamet kopar)
kıçından başlık uydurup tespit yapmanın yeni bir örneğidir. ayrıca:
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
düşmanının çok olduğunu, kendisinin de bilmesidir.
haddinden fazla korumayla gezmekte ne olaki? diye tepki verilmesi gereken güzide, süper elestirel tarzda, üzerine 3 gün düsünüldüğü kırk kilometre oteden anlaşılan, tamamen beynin sol lobunun calısmasıyla üretilen süper ve hatta über baslık. tebrikediesi ve bir o kadar da odül verilesi entrylerle doludur. muhalefet lideriyle basbakanın koruma sayısını bir tutmak hangi mantık eseridir kuzum sarhos musunuz yahu?

ne demek lan korumayla geziyor falan. adam basbakan gezecek tabii elestirebilirsiniz elestirinde zaten ama yok koruması neden var falan yunh harbiden yuh.

(bkz: chp nin koruma acılımı) *
şüphesiz ki suçluluk psikolojisinin gereğidir.

siz ülkenin içine etmeyi iyi bilirsiniz.
güncel Önemli Başlıklar