bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 19.
    güldürmüş lakin şaşırtmamıştır. bakın görün zarrab hepsini barıştıracak.
    ... power supply
  2. 18.
    adamın okuluna fetöcü diye el konulmuş;

--spoiler--
    15 Temmuz’un ardından FETÖ’den kapatılan ancak 22 Kasım 2016'da çıkarılan kararname ile yeniden açılan işadamı Fettah Tamince’nin vakfına ait Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin adı, 'Antalya Bilim Üniversitesi' olarak değiştirildi.
    --spoiler--

yani bildiğin fetöcü adam.
    sen nasıl oluyor da hem okuluna fetöcü diye el koyup, hem aynı karede yer alıyorsun?
    3 -1 ... tengir budun
  3. 17.
    ilk değildir bu gidişle sonu gelecek gibi de durmuyor,eşeledikçe çıkıyor mübarek.

fazla uğraşmayın derim anladıkları yok nasıl olsa.
    3 ... flak88
  4. 16.
    zerre şaştıysam ne olayım. fettah tamince ismi de tesadüfi değil. rte ya da akp her zaman için cemaatle iç içeydi, kendi aralarındaki fraksiyon; çıkar, güç, mücadele ve paylaşım çatışmaları artık onulmaz biçimde derinleşene dek. ki bu da 15 temmuz darbesiyle, artık zurnanın zırt dediği yer şeklinde açığa çıktı. erdoğan'ı ya (fraksiyon içi fraksiyonlar yüzünden başarısız bir şekilde) onlar devirmeye çalıştı, ya da bu süreç zaten erdoğan'ın bilgisi dahilinde -ve son tahlilde onun çıkarına hizmet edecek şekilde- planlandı. (recep tayyip erdoğan'ın samimiyetine gerçekten inanayım mı bilmiyorum, iftira etmekten holy god'a sığınırım; işte kendisine ancak "11 Eylül'ü siz yaptırdınız" diye çıkışan gazeteci karşısında "bana dünyanın en kötü sözünü söyledin!" şeklindeki yüz ifadesiyle bakan bush'a inandığımdan, ancak birazcık daha fazla inanıyorum.)

bundan başka iktidar odakları, büyük sermaye sahipleriyle her zaman için iç içedir. olmak zorundadır.

(bkz: ben diktatör olsaydım bunları yazamazdınız)

teşekkür ederim.
    1 ... ashtarte
  5. 15.
    Hero yazılı Tshirt giyeni tutuklayan ülkenin cumhurbaşkanı... Neresinden tutsan elinde kalıyor.
    2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 14.
    gittiği mekanda fetö nun yönetiminde.

ben darbe tiyatroydu deyince kızıyorlar. olan gencecik erlere oldu. yazık.
    3 ... ekmek arasi eti cin
  7. 13.
    kimin eli kimin cebinde kim kiminle düşman, kim kimi hep kandırıyor bir türlü anlamadım.

Bildiğiniz bir büyük resim kursu varsa tavsiye edin lütfen.
    3 ... kapadok
  8. 12.
    kılışdaroğlunun tutuklanmasına sebep olacak olan fotoğraftır. malum şahsın söylemesine gerek bile yok büyük resmi gören seçmenleri ve sözlükteki tamamen duygusal sebeplerden ak trollük yapanlar büyük resmi gördüklerinden bu fotoğraftan da bu sonucu çıkartacaklardır zaten.
    11 ... mel mel bakan gibson
  9. 11.
    Her fetocuyu terorist mi saniyorsunuz?
    Benim fetocu arkadaslarim var...
    Gercek fetoyle mucadele bu degil.
    Feto degil fetullah hoca efendi diyeceksiniz.

Yakinda buna benzer cumleler duyacagiz iktidar ve muhalefet kanadindan.
    6 ... pillars of creation
  10. 10.
    bir fotoğraf.

yalnız adamın kendisinin ve yolladığı elemanlarının bizzat fetö nün kendisiyle fotoğrafları varken iş adamı nedir onu anlamadım.

ayrıca zaten ne istediyse verdiğini söylemiştir.

edit: ha 2 gün önce imiş, yani tiyatro hala devam ediyor denmek isteniyor galiba.

ok doğrudur.
    5 ... kilise sarapcisi
kapat