1. 1.
    elinde kuranla din istismarı yapan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın konuşma yaptığı tören sırasında okunan ezana aldırış etmeden, saygısız bir şekilde konuşmasını sürdürmesidir. allah islah etsindir.

http://www.gercekgundem.c...an-okundu-erdogan-konustu
    4 -1 ... baris gucu
  2. 2.
    Atatürk şiirleri ile Başbakan olup sonra Atatürk düşmanlığı yapan bir Cumhur başkanından başka ne beklenir ki? adam cemaat sayesinde başa geldi, ilk fırsatta onlara da ihanet etti. Bu gün elinde kuran-ı Kerim sallamış, ezana saygı doymamış kimin umrunda? kimsenin umrunda değil galiba çünkü alıştı bu halk böyle şeylere.
    neler gördün ey Türk milleti ve daha neler göreceksin kim bilir.
    yapan rte olunca normal karşılanan saygısızlık. zira adamı (haşa) peygamber olarak görenler bile var.
    1 ... sexy rahibe
  3. 3.
    (bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz) sen ezan okunurken sus, sonra o ezana icabet etme.

sussan ne olur susmasan ne!
    2 -2 ... ille de woman olsun
  4. 4.
    rte'nin normal olanı yapmasıdır.

maç oynarken sahada ne kadar mahallenin allahsızı varsa hemen dururlardı. tabi pozisyon yarım kalırdı derdim hayırdır diye, hep bir ağızdan "ya işte duymuyor musun ezan okunuyor.." derlerdi. anasını sattıklarım her gece olmasa da haftanın çoğu gecesi mahallenin parkında içki içer gece yarısı naralar atıp insanları rahatsız ederlerdi. bırakın namaz kılmayı ne kadar pislik varsa hepsini yaparlardı o parkta. sizin din anlayışınıza ben. embesil herifler.

yarın öbür gün yaratan "sen niye ezan okunurken durmadın bakayım" demiyecek. o ezanın gereğini neden yapmadın diyecek. bazı durumlara saçma sapan yorumlar getirerek asıl olayı çarpıtmayın. chp'nin müdürü ezan okunurken dursa beş para etmez adamı alim yaparlar. adam gösteriş için yapıyor işte anlasanıza.

bu tarz durumları imanı eksik olan insanlar yapar dikkat edin. kulaktan dolma bilgilerle ancak bu kadar bilirler dinlerini!
    1 -2 ... aeneskral
  5. 5.
    muharrem ince ye ezan okunurken konuşuyor diye artislik yapanlara bak sen.

https://youtu.be/FC-jitEpqBY
    6 -2 ... kafam bir milyon
  6. 6.
    Lan susun. Şimdi ezanın saatini değiştirmeye kalkar felan. Iş çıkarmayın.
    2 -1 ... yok herif
  7. 7.
    Müktesebat farkından yanlış anlaşılabilir normal durum. Adam çalışıyor zira.

Bir arkadaşım vardı böyle. Ezana saygı duyuyorum ben derdi. Ezan okunduğunda yatıyorsam otururum, müzik dinliyorsam müziği keserim, oturuyorsam susar ezanı dinlerim derdi. Fakat namaz kılmazdı.

Ezan okunurken konuşan o adam vakit geçmeden namazını eda edecektir.

Kim daha saygılı ortaya çıkmış oldu sanırım.
    1 -1 ... lightsaber