bugün

Yandaşa ihale peşkeş çekmekle ekonomi yönetilemeyeceğini bilmemesi.
adamin biri guzel yazmis :

--spoiler--
Yeteri kadar imam hatip, kuran kursu ve cami yapmadığımız için Allah bizi cezalandırıyor.
--spoiler--
sonuçta rte yapılabilecek bütün yanlışları yaptığı için ekonomi battı -diyo video.
Ne tarım politikası var ne eğitim ne de vergi?

Çocuğa fabrikayı verirsen ooo süper yaparım der sonucu böyle olur.
sadece aptal yaratıkların inandıkarlı nedenlerdir.

bak gerizekalı bu adamın üçüncü senesinde falan ekonomide veya dolarda sıkıntı olsa " kol bozuk ondan beceremiyor başkan " dersin , a be zekasız yaratık adam 16 yıldır devletin bir numarasında bu siktigimin doları senin o beyinsiz beyninin iddia ettigi gibi rte yüzünden bir hoş olacaksa bugünü mü bekledi olacak.

yani adam 15 yıl boyunca idare etti demek bu kuş beyinli yaratık.
mala bak mala. sıcak para nedur bilmeyu.
görsel
Demokrasi ve kurumların harap edilmesi.
Yanlış dış politika
imam hatip odaklı, çarpık eğitim sistemi. Pisa verilerine göre rezil durumdayız. Biz bunları 4 yıldır söylüyoruz.
beton fetişizmine tıpta çare bulunamaması.
osmanlı torunu olduğu için, osmanlı'nın yolundan gidip, ülkeyi aşırı borçlandırması.

biz biliriz, biiiizzzz! yaa allaaaaaahhhh, bismillah...
son 4 senedir çaresiz. elini verip kolunu kaptırdı. önce beleşe ihaleler dağıtıldı sonra sebepsiz vergi afları (şirkete, kişiye özel) getirildi ve daha sonra zaten bu elini kapan yerler daha fazlasını aldı ama şantajla ama güzellikle.

beni ak parti trolü sananlar da bilsin, sırf bu torpil olaylarına çok tanık olduğum için son seçimde oyumu ak partiye vermedim. (belediyedeyim, çok değişik vakalarla karşılaşıyorum)
kapıları katıran,
fatma da bizi batıran.

https://www.youtube.com/watch?v=U-gI_1xbE9Q

burada fatma ...... oluyor.
“Daha güçlü Türkiye için AKP”....“istikrar demek AKP demek”
“Başkanlık gelecek, Türkiye zenginleşecek” ...“Başkanlık olunca hızlı karar alınacak, ülke kalkınacak”
“Türkiye IMF’ye borç verecek duruma geldi”...“Çatlasanız da patlasanız da başkanlık”

bu goygoylara evet diyerek oy verenler bu içler acısı " çöküşümüzün " sorumlusudur.
hem bizi hem kendilerini ve ülke geleceğini rezalete mahkum ettiler.
mercedes'i zengin etmesinden olabilir mi acaba?
Şimdi batırıp 2023 de yükselişe geçmek için(!) Yerseniz tabi.
kendisi ossssmanlı torunu olduğundan

dedelerini taklit ediyor

ossmanlıda koca imparatorluğu eş dost güzelleştirme

ve zevk ü sefa alemleriyle yemişti.

neyse osssmanlı geleyoooowwww

lozanın gizli maddeleri var

2023 den sonra imf ye borç verecez.
ekonomiden anlamıyor olması sebebi iledir. bu kadar basit bir şey lan üstüne tezler yazmaya falan gerek yok. son darbeyi de damadı kasanın başına geçirerek yaptı. çok parası olması çok başarılı bir iş adamı olması anlamına gelmiyor. benim kayınbabam veya direkt babam ülkeyi yönetse benimde milyorlarca dolarım olurdu. zaten ekonomiden anlamadığı yaptığı her açıklama ile bir kez daha kanıtlanıyor. adam durumun vehametini anlatırken nasıl mimik takınması gerektiğini bile bilmiyor sürekli alaycı bir sırıtma var suratında. geçtim ekonomiden paradan anlamasını..
kibir kibir kibir kibir. başka bir şey değil. ha söylediğiyle yaptıkları birbirini tutmadı. mitinglerde gaza gelmeye alışan vatandaşın gazını almıştır ama olan da ekonomiye olmuştur. bravo vallahi.
(bkz: kaçak sarayın günlük masrafı)
bu bile başlı başına yeterli bir sebepken akabe rant ve yolsuzluk düzeyine girmiyorum bile..
sıkar sıkarsan en sonunda bir gün patlak verir.
(bkz: lale devri çocuklarıyız biz)