1. 1.
  subjektif değil objektif bakar herkesin anında fark ettiği savaştır. adam hava demir yolları dahil her tarafta kısıtlama yaptı yiyecek içecek sıkıntımız yok halkımız bunları düşünmesin dedi.
  3 -5 ... frank lucas
 2. 2.
  reisin mücadeleleri efsane yalnız.

  rte nin corona virüs ile efsanevi savaşı
  7 -1 ... acilmayan eti puff paketi
 3. 3.
  sol güruhu kıskandırmıştır. yazık..
  2 -1 ... frank lucas
 4. 4.
  evet demir yollarında kısıtlama yapmıştır...

  mesela demir yolu taşımacılığı sektöründe çalışan bütün firmaları çıkarıp, taşımacılığı sadece kendi güruhunun sahip olduğu firmalara devretmiştir...

  sol güruhu kıskandrmamıştır, ilk olarak sol güruhun içinden geçti çünkü. şu an o'na ait veya yandaş olmayan hiçbir firma demir yolu taşımacılığı için vagon bulamamakta ve taşıma izni alamamaktadır...
  2 -1 ... rottweiler
 5. 5.
  camiye gidip dua etmiştir coronaya karşı şaka bir yana corona rte nin işine geliyor ekenomi gündemden düştü akp gündemden düştü daha rahat çalıp yandaşa peşkeş çekiyorlar corona rte ye ve yandaşa yaradı über ötesi mücadele görüyorsunuz sahi kanal istanbul'u şuan kimlere peşkeş çekiyor kim bilir ve daha niceleri tabi corona işine geliyor medyanın tek gündemi oldu corona.
  -1 ... yazar cizer34
 6. 6.
  sürekli avrupadan örnekler veren omurgasızların zoruna giden durumdur.

  örnekleri asyadan vermeye başlayabilirsiniz.
  1 -1 ... kimlerkimlerle
 7. 7.
  burun buruna olmadıktan ve sonunda kaybetmedikten sonra efsane kabul edilmez.
  -1 ... baftan
 8. 8.
  virüsün ağzını yüzünü dağıtabilmek için salgın ülkemizde başladıktan iki ( 2 ) hafta sonra ekranlara çıkarak başlattığı efsane mücadeledir.

  (bkz: içeri girdiğimde virüsü tokatlıyordu)
  6 -1 ... mel mel bakan gibson